Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi
Laupäeval, 7. juulil toimub Eisma sadamas Vihula vallas Disco Tallinn Piknik. 100% kõrgkvaliteetsest Eesti toorainest koosneva piknikukorvi paneb kokku üks tuntumaid Eesti kokkasid - Peeter Pihel. Piknik kaunis asukohas ei ole aga antud sündmuse ainuke võlu. Vabaõhukontserdi annavad armastatud muusik Vaiko Eplik ning Prantsuse laulja Jay Sebag. Peale päikeseloojangut ...
Eesti Vabaõhumuuseum kutsub laupäeval, 23. juunil kell 19 Eesti juubeliaasta suurimale jaanipeole. Kõikjal saab osa heast muusikast, kaunist loodusest ja maitsvast toidust. 

Koostöös Jaapani Suursaatkonnaga Eestis ja Jaapani Fondiga sündinud trükitehinkas graafikanäitus on avatud alates 21. juunist. 

 

1968ndal aastal lõpul rahvusvahelise trükikunsti bienaalil peaauhinna saanud Tetsuya Noda trükigra...

Et midagi uut ja elamusterohket kogeda, tasub ette võtta sõit Kaberneeme sadamasse, kus avas uksed uus restoran Neem.


Napilt poole tunni autosõidu kaugusel Tallinnast leiate end justkui vahemere-äärses väikeses sadamalinnas. ...

Eesti neljast heast aastaajast parim, suvi, on lõpuks kätte jõudnud ja lõunapoolsemas Eestis on tavaliselt võimalik nautida Soome omast mõni kraad kõrgemat temperatuuri ning samuti jätavad kevad ja sügis suvele veidi rohkem ruumi.   Suvi on naudingute aeg ja üks suurimaid naudinguid on vaieldamatult toit. Käesolevas numbris räägime Eesti köögi arengust uue Eesti t...
Majutusettevõtetes peatus 2018. aasta aprillis 251 000 sise- ja välisturisti ehk 3% vähem kui eelmise aasta aprillis, teatab Statistikaamet. Vähenes välisturistide arv, siseturistide arv jäi aga mullusele tasemele.

Uus Puhkus Eestis 2018 reisiajakiri aitab sul planeerida imelist puhkust Eestimaal.

Uues numbris anname taas ideid puhkuseks, tutvustame Eestimaa pärleid, räägime sellest, kuidas metsas ellu jääda ja vaatame, millistes erilistes majutuspaikades on võimalik ööbida.


 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: