Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi
30. juunist 14. juulini toimub XXXII  Rapla Kirikumuusika Festival maakonna kauneimates kirikutes. Festivali avakontsert  "Laulgem kiitust!" toimub 30. juunil kell 19 Rapla Maarja-Magdaleena kirikus.   Tütarlastekoor ELLERHEIN. Duo ObSolute - Jaanika Kuusik sopran ja Riivo Kallasmaa oboe, orelil Kadri Toomoja, dirigent Ingrid Kõrvits. Kavas: Kreek, Kõrvits...
Talendishow Annetekoda 2024 videovooru tähtaega on pikendatud 16. juuni. Finaalshow toimub 7. juulil kell 16 EMTA kontserdi ja teatrimajas. Annetekoda 2024 patroon on Mart Sander ning korraldajad Eesti Kultuuri Koda ja Muusikute fond PLMF.
Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt mitmete Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontsertlavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.
Rapla Kultuurikeskuses toimus 17. aprillil neljandat korda konkurss "Raplamaa Noor Muusik". Konkursi žürii koosseisus Pille Lill, Kadri-Ann Sumera, Virgo Veldi ja Peeter Paemurru selgitasid välja võitjad - nooremast vanusegrupist sai esikoha viiuldaja Marleen Kalf, keskmisest flöödimängija Grit Vesinurm ja vanemast vanusegrupist viiuldaja Hanna Luukas. Raplamaa Noor Muusi...
Meil kõigil on kusagil tagataskus nimekiri kohtadest, mida soovime külastada, kuid sageli eelistame kodumaistele paikadele midagi eksootilisemat ja kaugemat. Eesootav suvi pakub aga suurepärast võimalust avastada meie väikest Eestit, mis on täis tõeliselt põnevaid ning ennenägematuid paiku!
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: