Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi
Rapla Kirikumuusika festivalil saab osa Arvo Pärdi ja Pärt Uusbergi loomingust XXVIII Rapla Kirikumuusika festival avab uksed 2. juulil Rapla Maarja-Magdaleena kirikus unikaalse hübriidlahendusega, kus muusikahuvilised üle maailma saavad osa Arvo Pärdi ja Pärt Uusbergi loomingust. 12. juulil toimuval lõppkontserdil on laval Estonian Voices ja Kadri Voorand. Festivali...
Meil kõigil on kusagil tagataskus nimekiri kohtadest, mida soovime külastada, kuid sageli eelistame kodumaistele paikadele midagi eksootilisemat ja kaugemat. Eesootav suvi pakub aga suurepärast võimalust avastada meie väikest Eestit, mis on täis tõeliselt põnevaid ning ennenägematuid paiku!
Eesti Ajaloomuuseumil on rõõm teatada, et alates 19. maist oleme taas külastajatele avatud.

Alle-Saija Teatritalu on väike aastaringselt tegutsev maateatrimaja Põlvamaal Kanepi vallas.

Alle-Saija Teatritalus toimuvad regulaarselt teatrietendused ja muud kultuurisündmuse...

Noor perekond kolib linnakorterist maale, vanasse mõisa. Kuidas kulgeb pereema ja tütre kohanemine ja milliseid üllatusi on pakkuda sellel vanal majal? Sündmuste käigus rullub lahti ka üks omapärane ja romantiline armastuslugu.

 

Sobib vaatamiseks kogu perele. Laval Seasaare Teate...

Laastukorvi punumise õpitoas, mis toimub Filmi Vargamäe külastuskeskuses 8. augustil kl 11-14 saavad osalejad selgeks korvipunumise põhitõed: valitakse laastud, punutakse laastust marjakorv ning lõpuks viimistletakse ka oma töö. 

Mari Kalkuni kontsert "Ilmamõtsan" toimub Filmi Vargamäe külastuskeskuses, kauni Võrumaa loodusega kohas, kus valmis suurfilm "Tõde ja õigus".

Kõlavad laulud loodusest ja loomisest. Kontsert toimub 23. juulil kell 19.00

 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: