Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi
Kes soovib Eesti looduses ringi matkata, sellel valikust puudust ei tule – ükskõik, mis aastaajal, millise ilmaga või kuskandis ka ei viibitaks. Kõikjal üle Eesti leidub kokku mitusada matkarada, mis sobivad erinevatele maitsetele ja huvidele – on nii lühemaid kui pikemaid, metsikus looduses või tsivilisatsiooni rüpes kulgevaid teid, kuid ka harivaid ehk õpetlikke matka...
Me kõik teame, mida on jaanipäeval justkui „kohustuslik“ teha. Loomulikult tuleb sel ajal grillida, elavat tuld nautida ja lihtsalt mõnusalt aega veeta koos hea seltskonna ja maitsva söögiga. Aga ärme vaid sellega piirdu – uurime hoopis lähemalt, milliseid huvitavaid asju jaanipäeval on vanasti tehtud ja miks mitte proovida mõnda traditsiooni seekord ka ise ellu äratada? ...
Uskumatu, aga tõesti ongi suvi juba käes ja suviseid sündmuseidki leidub igal nädalal üha rohkem. Sel nädalavahetusel tasub Põlvamaal Värskas külastada ehedat ja omanäolist muusika- ja matkafestivali nimega „Seto Folk“. See on festival, kus elamused sünnivad muusika ja looduse koosmõjust.

Lõuna-Eesti suurim kogu pere mängumaa ja Cantervilla mõisahäärberi luksulikud toad läbisid talve jooksul uuenduskuuri ja tervitavad rõõmsasti kõiki uusi ja vanu külalisi.

Lossi trepikäsipuust leitud salalaegas pakub minevikuradade salapära ja uued atraktsioonid tänap...

Laupäeval, 17. juunil alustavad Haapsalu muuseumid oma meresõiduhooaega. „Kalli Mari“  jaoks algab neljas hooaeg uues asukohas - aurupaat sõidutab huvilisi sel suvel Väikesel viigil.

Ruhnu jaala sõidud saavad alguse Rannarootsi muuseumi juurest.
 

Sihtasutuse Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid juhataja Anton Pärna sõnul on uus huvisõitud...

Milline oli Elien Saarineni nägemus Suur-Tallinnast? Kes on Eesti taustaga Soome hokilõvid? Miks igatsevad Eestisse Miljoonasade ja Neljä Ruusua? Milliseid kohti kutsub avastama reisihuvilisest estofiil Tapio Mäkeläinen?
 

Juubeliaastal toob Viru hotell saja-aastase Soome kõige huvitavamad loo...

Laupäeval, 10. juunil 2017 avatakse Tallinnas Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi tallihoones (Pirita tee 66, Tallinn) Soome Instituudi näitus „100 SOOME ASJA“. Näitust tuleb avama Soome Vabariigi presidendi abikaasa proua Jenni Haukio.
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: