Avalehele Vali keel:
 

Puhkus Eestis - uudised ja artiklid

 • Pimedatesse öödesse kinovalgust toov PÖFF naaseb taas 17. novembril, kell 19.00, mil toimub Nordea Kontserdimajas PÖFFi pidulik avatseremoonia black carpeti ja avafilmiga. Avatseremoonia käigus antakse üle Pimedate Ööde Filmifestivali elutöö auhind ning Bruno O'Ya nimeline preemia noorele Eesti näitlejale. 
 • Tallinna Linnamuuseum säilitab ja tutvustab Tallinna ajalugu ja kultuuripärandit. Tallinna Linnamuuseumi koosseisu kuulub kümme vanalinnas, Kadriorus ja Kalamajas ajaloolistes hoonetes asuvat muuseumi:   Tallinna Linnamuuseum Kiek in de Kök ja Bastionikäigud Raidkivimuuseum Neitsitorni muuseumkohvik  Fotomuuseum ...
 • Viitna Kõrts on Ehtne Eesti kõrts, kus süüa pakutakse kui muiste ning peoõhtuid meenutatakse veel aastaid hiljemgi. Viitna Kõrtsi juures on avatud rookatusega Viitna Kebab, kust saab osta erinevaid kebabitoite, suupisteid, karastusjooke, sooja sööki, erinevaid võileibu, hamburgerit ja salateid. Kompleksi kuulub ka avar välikohvik ja suur külakiik. See pak...
 • Eestis ja veel paljudes riikides kogu maailmas tähistatakse novembris isadepäeva – täpsemalt novembri teisel pühapäeval (sel aastal siis 12. novembril). Selle ilusa päeva pühitsemine sai alguse Ameerikast juba 1910. aastal. Meile on isadepäev saabunud pisut lähemalt – nimelt Soomest. Isadepäeva eesmärk on rõhutada isade ja laste omavahelisi häid suhteid. 
 • Mida võiksid käesoleval aastal teha teisiti?   Õige vastus on, et pidada firma jõulupidu või panna aastale väärikas punkt LaitseRallyPargis !
 • Majutusettevõtete teenuseid kasutas 2017. aasta septembris 281 400 turisti ehk 10% rohkem kui eelmise aasta septembris, teatab Statistikaamet. Suurenes nii välis- kui ka siseturistide arv.
 • Sügisõhtud tunduvad olevat kuidagi eriti pikad ja mõnikord võib tekkida küsimus, mida küll selle ajaga peale hakata? Mõned väikesed soovitused selleks nädalavahetuseks:   Põnev raamat aitab alati Miks mitte veeta üks rahulik päev raamatukogus ja valida sealt endale midagi meelepärast? Pole midagi mõnusamat, kui pärast seda külastust teha õhtul kaminasse t...
 • Eesti Ajaloomuuseumis on sügis alanud kiirelt. Külastajatele on Maarjamäe lossi pargis avatud Eesti Filmimuuseum, käivitunud on õpitubade ja teemaõhtute sarjad, lapsi ootavad ees lustakad laagrid ja palju-palju muud. 
 • Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur mütata Soomaa lõpututel rabaavarustel. 
 • Sügisel Pärnusse? Aga miks mitte? Pärnus on näiteks suurepärased spaad, kus saab lõõgastuda ja vihmasest ilmast mitte välja teha. Sel nädalavahetusel tasub Pärnusse igal juhul minna, kuna käimas on ka kohvikute nädal (7.–15. oktoobrini) . Osalevad kohvikud pakuvad kohvikute nädalal salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnevat einet hinnaga 7 või 9 euro...
 • Oktoober algab müstiliselt, sest esimest korda toimuv astroloogia, müstika ja spirituaalse elulaadi festival toob külastajateni ettekanded Eesti tuntuimatelt astroloogidelt, sensitiividelt ning tavaarusaamade taha vaatavatelt õpetajatelt. Üritus toimub 7. oktoobril algusega kell 11.30 Tondiraba jäähallis Tallinnas.
 • 1. oktoobril on kõik kutsutud Tartusse peole, sest täpselt aasta möödub ajaloolisest päevast, mil Eesti Rahva Muuseumi uue hoone uksed avati kõigile külastajatele. Seda päeva soovib muuseum tähistada ühes oma rahvaga.
 • Festivalide aeg hakkab varsti läbi saama! Võtame veel viimast! 22. ja 23. septembril  toimub Balti jaamas koguperefestival "Ökomäss" , kus toimuvad temaatilised seminarid, töötoad, poliitikute debatt ning vägev moe-show koos Sõpruse Puiestee kontserdiga. Tänavune festival kannab alapealkirja "Orgaaniline linn" ning keskendub linnaga seotud probleemkohtadel...
 • Matsalu Loodusfilmide Festival toimub 21.-24.09 Iloni Imedemaal.
 • Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur tuuleiile trotsida Lahemaa randadel. 

Valdkonnad

Kui Sinu valikut ei mõjuta piirkond, vaid pakutavad võimalused, siis kasuta valdkonnad filtrit, et leida nõudmistele sobiv vaste.

Piirkonnad

Eesti jaguneb 15 maakonnaks. Et lihtsustada Sulle sobiva puhkusepaiga või mõne muu turismiobjekti leidmist, vali maakond. Kui oled maakonna valinud, siis saad oma otsingut veelkord täpsustada.

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: