Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - tutvustus ja teenused!

Prindi

Puhkus Eestis on erinevaid turismiga seotud tooteid ja teenuseid ühendav kaubamärk, mis loodi 1995 aastal.

 

Oleme spetsialiseerunud turundus- ja reklaamiteenuste pakkumisele ettevõtetele, kes soovivad edendada oma turismitooteid/teenuseid.

 

Teenused:

 • Reklaam turismiajakirjades
 • Reklaammaterjalide valmistamine ja disain
 • Kujundus- ja küljendusteenused
 • Tõlketeenused
 • Keeletoimetamine (Eesti, Soome, Vene)
 • Reklaamtekstide korrektuur
 • Turismitoodete turundus 
   

Messiturundus:

 • Turismimessidel osalemine ning strateegia ja ideekavandi koostamine
 • Messide ettevalmistamine - läbirääkimised messikorraldajaga, tingimuste kooskõlastamine
 • Messieksponendi stendi kujunduskavandi väljatöötamine ja kujundamine
 • Messistendi ettevalmistus
 • Turismitoote analüüs
 • Turismitoote tutvustuse ja reklaammaterjalide valmistamine
 • Uudiskirjade saatmine turismiettevõtetele ja kutsed messile
 • Turismifirmadega kontakteerumine ja kohtumiste kokkuleppimine
 • Kontaktide kogumine messil
 • Messi tulemuste analüüs ja soovitused tulevaseks tööks
   

Reisiajakirjad:

 • Soome turistidele pakume suuremat eriformaadis reisiajakirja Loma Virossa - Ideoita loman viettoon.
   

Turismitoote tutvustamiseks Eestis, Soomes või Venemaal võta meiega ühendust

 

Добро пожаловать в Таллинн (“Tere Tulemast Tallinna“)


Добро пожаловать в Таллинн(“Tere Tulemast Tallinna“) on A65 formaadis reisijuht, mis tutvustab vene keelt kõnelevale turistile Tallinna vaatamisväärsusi, muuseume ja parimaid teenusepakkujaid. "Tere tulemast Tallinna"

Ligi poole trükise mahust moodustab sissejuhatav osa, kust lugeja leiab põnevad ja informatiivsed ülevaateartiklid. Lisaks on kajastatud transpordi- ja viisainfo, tollieeskirjad, Tallinna ajalugu, linnaosade tutvustused, vaatamisväärsused, sündmused (näitused, kontserdid, teatrid), muuseumid, galeriid, toitlustus, majutus, kaubandus, ilu ja tervis. Ajakiri ilmub 2006 aastast, 2 korda aastas - suvel ja talvel. Turistile on kogumik tasuta.

Tuntuimad "Tere tulemast Tallinna" ajakirja jaotuskanalid: Tallink City Hotell, Sokos Hotell Viru, Hotell Euroopa, Hotell Susi, Hotell Economy, Center Hotell, SPA Hotel Lavendel, Hotell St. Barbara, Academic Hostel, Nord Hostel, Pirita Kloostri Külalistemaja, Tallinna Turismiinfopunkt, Kadrioru infopunkt, KUMU, Tallinna Linnamuuseum, Eesti Meremuuseum, Lennusadam, Arhitektuurimuuseum, Vabaõhumuuseum, Ajaloomuuseum, Tallinna Teletorn, Tallinna Botaanikaaed ja paljud teised ajakirjas olevad asutused. Trükiseid on saadaval ka Venemaal.
 

Ajakirjad Puhkus Eestis ja Отдых в Эстонии

Puhkus Eestis 2017
Puhkus Eestis Rus


A5 formaadis reisiajakirjad on suunatud Eestis puhkavale või puhkust planeerivale sise- ja välisturistile, reisivale perele ja sõpruskonnale. Tegemist on professionaalsete ning käepäraste reisijuhtidega, mis annavad turistile kogu vajalikku info. Trükiste praktiline väärtus tagab nende pika kasutusperioodi.

Puhkus Eestis ja Отдых в Эстонии ajakirjad ilmuvad 1 x aastas, juuni kuus - vahetult enne suvise turismihooaja algust kvaliteetsel kriitpaberil formaadis 170 x 230. Ajakirjadest on saadaval ka veebiversioonid:   www.puhkuseestis.ee/raamat  

Puhkus Eestis ja Отдых в Эстонии on saadaval sadades müügipunktides üle Eesti - Selveri, Prisma, Konsumi, Rimi, Maksimarketi, Apollo, Comarketi, A&O kauplustes, R-Kioskites, Olerexi ja Statoili tanklates jne. Venekeelseid brošüüre levitame tasuta Eesti diplomaatiliste esinduste kaudu Venemaal. Venekeelset ajakirja jaotavad ka Vene turismifirmad, kellega on sõlmitud vastavad kokkulepped.

Reisiajakiri on kaanest kaaneni tulvil ideedest ja uuest ning põnevast infost. Loodame, et just selle ajakirja abil leiavad lugejad põhjuse, miks põigata oma harjumuspäraselt rajalt kõrvale ja külastada Eesti paiku ning sündmusi, mis olid  varem tundmatud.

Ajakiri sobib nii puhkuse planeerimiseks kui ka juba puhkusel olles jooksvalt info hankimiseks.

 

Loma Virossa – Ideoita loman viettoon


Puhkus Eestis kirjastuse Soomekeelne reisiajakiri Loma Virossa on informatiivne ajakiri soome keeles, mis annab häidLoma Virossa juhiseid Eestisse reisivale turistile.

Ajakirjas on vajalik info Eestit avastavale inimesele - transpordiinfo, kaardid, vaatamisväärsused, muuseumid, toitlustus- ja majutuskohad. Lisaks jagame nõuandeid ja ideid vaba aja veetmiseks. Ajakiri sisaldab mõnusat lugemist, persoonilugusid ja sooduspakkumisi.

Ajakiri on leitav Lehtipiste ajakirjariiulitel Soomes, Tallinki laevadel, Eestis kaubanduskeskustes, turismiinfopunktides, muuseumides, hotellides, restoranides, jne.

 

Ajakiri ilmub 4 korda aastas, formaat 220 x 275

Turundustegevus Venemaal


Aastast 2008 oleme osalenud Peterburi rahvusvahelistel turismimessidel Отдых без границ („Piirideta Puhkus“) ja  INWETEX – CIS TRAVEL MARKET oma Отдых в Эстонии ("Puhkus Eestis") messistendiga. Vaata fotosid

Messidest osavõtu peamiseks eesmärgiks on anda Vene reisikorraldajatele ülevaade Eestist kui atraktiivsest reisisihist ja uutest põnevatest turismitoodetest. Oma trükiste ning erinevate presentatsioonide toel tutvustame Eesti vaatamisväärsusi ning erinevaid puhkuse- ja ajaveetmisvõimalusi.

Turismimessidel on esindajaid nii riiklikest turismiarenduskeskustest kui ka piirkondlikest reisibüroodest ning linnavalitsustest. Kohal on  reisikorraldajad, lennukompaniid, spaade ja kuurortide esindajad, kruiisi- ja laevafirmad, hotellid ja majutusettevõtted, broneeringusüsteemide haldajad ning meedia.

2013 ja 2014 aastal pärjati Puhkus Eestis INWETEX turismimessil auhinnaga parima esitluse ja kontseptsiooniga stendi eest.

Oma ettevõtte toote/teenuse tutvustamiseks Eestis, Soomes või Venemaal täida kontaktivorm ja saada meile oma küsimus või hinnapäring
 

Puhkus Eestis soovitab

Valdkond: Aktiivne puhkus
Asukoht: Vudila, Kaiavere küla, Tartu vald, Tartumaa, 49105

Vudila on Eesti suurim kogu pere puhkekesus, pakkudes rohkelt tegevusi igale vanusele ja huvile. 


Valdkond: Toitlustus
Asukoht: Valklaranna tee 42, Valkla küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74604

Valkla Forell on rajatud 1999a. suvel looduslikult kauni Valkla oja äärde.

Meie eesmärgiks on pakkuda meelelahutuslikku kalapüüki aastaringselt. Pakum...

Valdkond: Majutus
Asukoht: Pikajärve mõis, Pikajärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa, 63410

Majutus lõuna Eesti kuplite vahel hotell Cantervilla Lossis, kus on mõnus spaa, romantiline restoran ja suvehooajal Lõuna Eesti suurim kogu pere mä...

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: