Avalehele Vali keel:

Puhkus kahele Krahv Mannteuffeli Suvemõisas (Kursi Jahilossis) õhtusöögi ja mõisatuuriga

Prindi
Hind:
99.00 EUR
159.00 EUR
Kogus:
Valdkond: Majutus

Veeda kaaslasega üks kaunis mõisahärrale ja -prouale sobilik luksuslik nädalalõpp!


Pakkumine sisaldab:

  • ööbimist kahekohalises toas, soovi korral vihtlemine iglusaunas 
  • põnevat mõisatuuri Vooremaa mõisatesse
  • romantilist ning hõrgutavat õhtusööki küünlavalgel ja lõõgastumist õdusa kamina ees 
  • pärast rahulikku und võite nautida ka hilist hommikusööki 
     

Õhtusöögi pearoa saate ise valida vastavalt enda soovile kas sea- või kanalihast. Oma eelistustest palume teada anda majutust broneerides.

Lisaks pearoale rõõmustab romantiline õhtusöök külalisi eelroaks salatiga ning magustoiduks majakoogiga, mida saadab kohv või tee.
Alkohoolsed joogid saate soovi korral juurde tellida

Mõisatuur giidiga, kes viib huvilised tutvuma Vooremaa, Puurmani, Visusti, Kursi Kirikumõis, Luua, Kuremaa ning Pakaste mõisatega

Pakkumine sobib suurepäraselt ka perepuhkuseks – Elistvere loomapark, Jääaja Keskus ning Vudila Mängumaa asuvad vaid lühikese autosõidu kaugusel

Tule ja veeda kaaslasega üks kaunis mõisahärrale ja -prouale sobilik luksuslik nädalalõpp!

Kursi Jahiloss

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja -ja Kaave jõgedevahelisel alal, on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888-rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks. Ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.
 

Maja peidab endas põnevaid arhitektuurilisi lahendusi - alates graniidist vundamendiga ning lõpetades “tiivakeste” topeltakendega ja justkui uudistavate metsa poole vaatavate vintskappidega. Ainulaadsed on ka maja räästaaluseid kaunistavad puitpitsid ja originaalsed väljaulatuvad sarikaotsad.
 

Pakume teile erakordset võimalust elada ja puhata majas, kus ajaratas tundub sajand ja enamgi tagasi keeratud olevat. Pakume maitsvaid roogasid meeleolukates saalides, algupäraselt renoveeritud saalides, restoranis “Zum Mannteuffel” ja ajaloolises muusika-ja konverentsisaalis ning eksootilises jahisaalis. Seinte, uste ning akende rohked klaasimaalingud teostas siin kohapeal elades Albert Gulk, kes on tänase päeva üks andekamaid ja omanäolisemaid maalikunstnikke Eestis ning kuulub kunstnike rühmitusse Kursi Koolkond.
 

Tulge ja nautige ilusat puutumata Vooremaa alguse loodust, Alam-Pedja looduskaitseala on Kursi Jahilossist vaid kolme kiviviske kaugusel. Teile pakutakse ka kehakinnituseks hüva rooga ning te ei kahetse, et valisite peatus-ja puhkepaigaks Kursi Jahilossi.

 

 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: