Avalehele Vali keel:

Sündmused

Prindi
Näitus “Banaane ei ole – ajareis Nõukogude argipäeva” on pilguheit ajaperioodi, mille üle täna saame vabalt muiata. Need, kes mäletavad, võivad meenutada toonast absurdsust ja saavad rääkida sellest lastelegi. Välismaalased, kel Nõukogude ajaga otsest nostalgilist seost pole, saavad võimaluse heita pilgu raudse eesriide taguste inimeste igapäevaellu.
Kutsume teid juunis Värska metsade vahele Seto Folgile! Ka seekord kestab pidu laanes kolm päeva ning tegemist jagub kontserdite kõrvalt nii suurtele kui väikestele. Matkad ja töötoad, lasteala ja muruülikool vaatavad sel aastal metsa poole.
2017. aasta on Eestis laste- ja noorte kultuuriaasta, mille tagamõte on innustada lapsi ja noori kultuurist osa saama ning olema ka ise loomingulised. Kultuuriaasta tunnuslause on "Mina ka!" ning teema-aasta seob kultuuri eri valdkondi ning sisaldab rohkesti ettevõtmisi Eesti väikestele ja suurtele. Laste ja noorte kultuuriaasta on ellu kutsunud Kultuuriministeerium ja se...
XIII Hiiumaa Pärimusmuusikafestival 20. - 23. juulil 2017!   Festival toimub alates 2005. aastast ja on tänaseks laienenud juba üle terve Hiiumaa. Festival Hiiu Folk hõlmab kontserte ja töötube ning festivali tegevusse on kaasatud kõik Hiiumaa piirkonnad- Käina, Kõrgessaare, Pühalepa, Emmaste ja Kärdla. Pisematele meisterdamised lastepesades!
"II Peipsi Järvefestival 2017" on 6.-15. juulini mööda Peipsi sadamaid järve põhjaotsast lõunasse kulgev kultuuridessant, mis näitab külalistele Peipsi järve tavapärasest märksa põnevamal moel.    Vahemikus 6.- 15. juuli sõidab LODI koos vabatahtliku saatelaevastikuga Vasknarvast Värskani, peatudes iga päev uues sadamas

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: