Avalehele Vali keel:

Artiklid

Prindi

PuhkusEestis.ee toetab uudset virtuaalset turundusmeetodit

24.jaanuar 2018

Panoraampildid ehk 360-kraadi vaated on vanimad lahendused virtuaalselt millegi tutvustamiseks. Nüüd on lisandunud 3D mudelid ja interaktiivsed virtuaaltuurid. Virtuaalvaade kombineerib klassikalised ja uudsed lahendused üheks tervikuks ehk keskkonnaks, mis annab vaatajale detailse ja kohati isegi parema ülevaate, kui reaalselt kohal viibides.Valminud virtuaalvaate saab lisada teie lehe profiilile.
Lisaks saate virtuaalvaadet kasutada teistel veebilehtedel või sotsiaalmeedias tavalise veebilingi abil. Virtuaalvaates saab vabalt ringi liikuda nutiseadme ekraani puudutades, kasutades arvuti hiirt või noolenuppe.


Rohkem kliente Suurem nähtavus Kerge kasutada Kiirelt ja soodsalt
Võimaldame 24/7 virtuaalseid kliendikülastusi, nagu need oleksid päris, andes rohkem infot kiiremini ja seda samaaegselt suurele hulgale klientidele. Interaktiivne virtuaaltuur ja 3D mudel on uudsed ja kaasahaaravad lahendused, mida on lihtne sotsiaalmeedias jagada ja mis püüavad pilke. Arvuti või nutiseadmega saab mudeleid vaadelda ilma täiendavate allalaadimisteta, kuid tõeline virtuaalvaade avaneb VR prillidega.
 

Objekti pildistame 90 minutiga, modelleerime ja edastame lingi 24 tunni jooksul. Korterid hinnaga 90 € ja elumajad 140 €. Teised objektid 1 €/m²+km.

 

 

Objektist tehakse lühikese ajaga 3D piltide seeria, mis omavahel ühendatakse. Tulemuseks on virtuaalne keskkond, kus vaataja saab ise ringi liikuda sarnaselt arvuti rollimängule. Erinevus mänguga on pildi kõrges kvaliteedis ja reaalses keskkonnas, mis kusagil tegelikult ka eksisteerib. Lisaks on võimalik esemetele lisada infonupukesi, et midagi lähemalt kirjeldada.

PuhkusEestis.ee klientidele kehtivad järgmised hinnad:
 

90 - 250m2

= 0,95€/m2 +km

250 - 400m2

= 0,90€/m2 +km

400 - 700m2

= 0,75€/m2 +km

Üle 700m2

= 0,65€/m2 +km


3D mudel majutatakse teenusepakkuja serveris esimene aasta tasuta. Töö valmib 24 tunniga peale mida edastatakse teile veebilink vabaks kasutuseks. Teenuse tellimiseks või lisaküsimusteks palun kasutage allolevat vormi. 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: