Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Avame konkursi Kultuuri Tegu 2022 ja ootame kandideerijaid.

06.veebruar 2023
Eesti Kultuuri Koda

Eesti Kultuuri Koda kuulutab välja konkursi auhinnale Kultuuri Tegu 2022, mille eesmärgiks on tunnustada Eesti ühiskonnas tegutsevaid inimesi, kelle ettevõtmised on inspireerivad, tulevikku vaatavad ja avalikku tähelepanu väärivad.Auhinda antakse välja aastast 2014 koostöös Kultuuriministeeriumiga, kes toetab auhinnafondi 5000 euroga. Aastal 2023 jagatakse Kultuuri Teo auhindu kolmes kategoorias:
* Aasta Kultuuri Tegu peaauhind
* Peeter Alliku nimeline kunstiauhind
* Tuleviku Tegija  


Aasta Kultuuri Tegu peaauhinna kandidaadiks sobib tegu mistahes kunsti– või kultuurivaldkonnast, mis kõnetab ühiskonda, on kantud vabast, sõltumatust ja sotsiaal-kriitilisest vaimsusest.

Peeter Alliku nimelise kunstiauhinna eesmärgiks on mälestada varalahkunud graafikut, maalikunstnikku ja kunstipedagoogi Peeter Allikut (1966-2019) ning ühtlasi elavdada Eesti kunstivälja – tunnustades igal aastal ühte maalikunstnikku, graafikut ja/või pühendunud kunstiõpetajat.  

Tuleviku tegija auhinna eesmärgiks on tunnustada noort (vanuses 7-26) – loovisikut  või kultuuritöötajat, kelle ettevõtmised on inspireerivad, tähendusrikkad ja tulevikku vaatavad ning avalikku tähelepanu väärivad.


Ootame kõikidesse kategooriatesse kandidaate aadressil tegevjuht@kultuurikoda.eu märksõnaga «Kultuuri Tegu“ 20. aprilliks 2023. Vaata lähemalt kriteeriume Kultuuri Tegu | (kultuurikoda.eu)  Hinnatakse 2022. aasta jooksul tehtud kultuuri- või kunstitegu. Eelmiste aastate nominentidega saab tutvuda Eesti Kultuuri Koja kodulehel (www.kultuurikoda.eu).


"Kultuuri Tegu 2022" auhinnad antakse üle Eesti Kultuuri Koja aastakonverentsil  19. mail Haapsalu Kultuurikeskuses.

Registreerimine konverentsile avatakse 1. märtsil 2023  kodulehel www.kultuurikoda.eu.


Lähem info:
Egge Kulbok-Lattik
Juhatuse liige
58180723
egge.kulboklattik@gmail.com

 

Head,
Brita Maripuu
Tegevjuht-koordinaator
+372 52 92 388
tegevjuht@kultuurikoda.eu
www.kultuurikoda.eu
Jälgi meid ka Facebookis  Instagramis ja Tiktokis

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: