Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

XV TALLINNA TALVEFESTIVAL “Tõsta pilk ja ava süda” 11. – 20. veebruar 2022

07.jaanuar 2022
“Tõsta pilk ja ava süda”

Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ja rõõmu ning ootab kontserdipublikut Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majja, Tallinna Raekotta ning Kaarli- ja Rootsi-Mihkli kirikusse!
Kammerkontsertidel esinevad nii Eesti kui välisriikide tuntud muusikud Ungarist, Leedust, Norrast ja Belgiast.Rõõmustame linnaelanikke ja külalisi juba traditsiooniliselt vaba sissepääsuga kontserdiga 15. veebruaril Rootsi-Mihkli kirikus, kus esinevad noored talendid Valle-Rasmus Roots ja Tähe-Lee Liiv.

20. veebruaril tähistame suurejoonelise kontserdiga Tallinna Kaarli kirikus Eesti Vabariigi sünnipäeva. Esinevad ETV Tütarlastekoor Aarne Saluveeri juhendamisel ja keelpillikvartett. Kõrvuti festivaliga toimub noorteprogrammi raames Irina Zahharenkova ja Aksel Kolstadi meistrikursus.

Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas ja oleme selleks loonud heateo algatuse motoga “TÕSTA PILK JA AVA SÜDA”.

2022. aasta kampaania kogub vahendeid Pahkla intellektipuudega inimeste külakogukonna küünalde valmistamise töökojale kvaliteetsete töövahendite ja küünlavaha sulatamise seadmete uuendamiseks.

PLMF eraldab selleks 25% festivali piletitulust ning kutsume häid inimesi ja organisatsioone ostma nii festivali pileteid kui ka annetama: MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, EE037700771003227591, AS LHV Pank, märgusõnaga „Tõsta pilk ja ava süda“.

 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: