Kaali Külastuskeskus asub Kaali kraatriväljal, Kuivastu – Kuressaare maanteest 3 km kaugusel Kuressaarest 18 km kaugusel Kuivastust 62 km kaugusel. Ümbruskonna teed on asfalteeritud. Liinibussid peatuvad Kaalis mitu korda päevas
Ootame Teid müütilisele Kaali kraatriväljale.
Kaali Külastuskeskus avatud:
suvehooajal (01.juuni- 31.august) 24 tundi
muuseum kell 9.00 – 20.00
talvehooajal (1.september – 31.mai) vastavalt tellimustele
Meteoriitika- ja paekivimuuseum
Konverentsisaal kuni 60 inimesele
Saun
Hotell
Meteoriitika- ja paekivimuuseum.
Teil on võimalik tutvuda hiidmeteoriidi langemist puudutavate materjalidega, Eesti meteoriidikraatritega, vaadata ehtsaid meteoriidipalu ja meteoriitide maalelangemise plahvatustes tekkinud sulameid mitmetest maailma paikadest.
Geoloogiaosakonnas antakse põhjalik ülevaade Saaremaa geoloogilise aluspõhja ehitusest, Saaremaa maardlatest, paekivi ja dolomiidi kasutamisvõimalustest.
Vaadata saab audiovisuaalseid programme Kaali ja Eesti meteoriidikraatritest. Palume ette tellida!
Konverentsisaal kuni 60 inimesele
Sisustatud kaasaegsete tehniliste vahenditega.
Pakume osalejatele kohvi ja karastavaid jooke.
Puhkepausi ajal saab tutvuda muuseumi ja meteoriidikraatrite väljaga.
Lõuna- ja õhtusöögi pakub soovi korral Kaali Trahter.
Hotell
10 duširuumiga tuba (19 kohta)
Lisaks:
Kahekohaline diivan sviidis.
5 kahekohalist tuba saab lisavooditega kolmekohalisteks muuta.
Kuni 6 aastaste laste majutamine vanemate toas tasuta.
Asukoht: Kopli talu, Toomalõuka küla, Saaremaa vald, Saaremaa, 93261
... Majutus omanäolises romantilise hõnguga talus ja aktiivne puhkus sobivas ümbruses (laidude ja poolsaartetihe rannik ning hulga erinevaid kooslusi pakkuv maismaa). Puhkus kohas, kus saar hakkab kitsenema Sõrve poolsaareks.
...
Asukoht: Kipi küla, Saaremaa vald, Saaremaa, 93313
Asume Lääne-Saaremaal, Saaremaa pealinnast Kuressaarest 35 km kaugusel, Lümanda vallas, Kipi külas. Maju on meil kaks. Kipi Puhkemaja majad asuvad rahustava looduse keskel, vaikuses ning privaatses kohas.
Mõlemad majad on kahekorrusel...
Asukoht: Roomassaare tee 12, Kuressaare linn, Saaremaa, 93815
Kohvikus pakutakse midagi igale maitsele.
Roomassaare kohvikust saab tellida ka sünnipäeva- või peielaudu ja catering’i. Kohvikus sees on kahel korrusel kokku 100 kohta ja suvel avatud suur väliterrass ja laste mänguväljak.
Avat...