Muhu saarel Hellamaa külas asub Tihuse Hobuturismi Talu, kus kasvatatakse 270 eesti tõugu hobust. Kutsume Teid ratsutama või vankri- ja kalessimatkale. Pakume erinevaid ratsamarsruute nii esimest korda hobusega tutvust tegevatele kui ka edasijõudnud ratsutajatele.
Kes ratsutada ei soovi, saab hobustega sõbrustada kalessi- või reematkadel. Muinaskultuuri õpperada – riitusplatsidel selgitused loodususundist, nii jala, ratsa kui ka kalessidega.
Võimalus tellida toitlustamist kuni 50-le ja majutust kuni 40-le inimesele. Oled oodatud nii telgi kui ka autokaravaniga. Pakume ka sauna ja massaaži (ainult ettetellimisel, kevad-, sügisperioodil ainult nädalavahetuseti).
Asukoht: Kuralase küla, Saaremaa vald, Saaremaa, 93438
Privaatne puhkus
Loode turismitalu Kuralase külas asub Lääne-Saaremaal Tagamõisa poolsaarel. Tulles siia naudite harjumatut vaikust, vaid mets- ja koduloomade hääled ümbritsevad Teid 19. saj. hõngulises talus.
Ehe ja Saaremaine ...
Asukoht: Paaste küla, Saaremaa vald, Saaremaa, 93857
Paaste Puhkemaja on romantilise päikeseloojanguga mereäärne privaatne koht puhkajale.
Mere ääres ootab Sind saun ja suur grillkoda ning õuealal lastele väike mänguväljak.
Majas on 4 magamistuba, elutuba ja teisel ko...