Avalehele Vali keel:

Vaatamisväärsused Eestis

Märksõna:
Piirkond:
Valdkond:

Tohisoo mõis

Prindi
Valdkond Mõisad; Lossid
Asukoht
Viljandi maantee 37, Kohila alev, Kohila vald, Raplamaa, 79804
Koordinaadid 59.160000, 24.764999
GPS: 59° 9' 36" N, 24° 45' 54" E
Telefon (+372) 483 3887
E-post info@tohisoo.edu.ee
Koduleht http://www.tohisoo.edu.ee/mois
Teenused

Kohila Koolituskeskus Tohisoo mõisas    

 

Kohila Koolituskeskus on üks veidi omamoodi haridusasutus. Siin ei helistata koolikella, kuid tunnid toimuvad siiski, siin on õpilasteks nii vanad kui ka noored, siin õpitakse kauneid kunste ja tihtipeale peetakse siin nõu, nädalavahetustel toimuvad õppelaagrid ja suviti laste mängulaagrid.


Koolituskeskuses on muusikaosakond ja kunstiosakond, siin on mitmed töötoad ja mõnus seminariruum ning kaunis ja valgusküllane hea akustikaga mõisasaal.

 

Kohila Koolituskeskus asub Tohisoo mõisas. Tohisoo mõisa ümber on park ja mõisa taga voolab Keila jõgi.

Tohisoo mõisa park asub omakorda Kohilas, alevi lõunapiiril. Parginurgast edasi algavad juba külad - Pukamäe küla, mille olemasolust teavad veel vaid kohalikud elanikud, ja Lohu küla, mille olemasolust teab igaüks, kes Eesti ajalugu on õppinud, sest muistse vabadusvõitluse aegadel oli Lohu üks suuremaid ja tähtsamaid külasid Muinas-Harjumaal.

 

Mõisast vaid paar kilomeetrit lõuna pool asub muistne Lohu Jaanilinn ehk Loone linnus, mis nüüd taas Loonemaa rahva vabaõhuürituste keskpunktiks on saanud.

 

Ruum meie ümber on meie kujunemisel määrava tähtsusega. Meie eesmärk siin koolituskeskuses on hoida kujunemisruum võimalikult avar, et igaüks, kes siia tuleb oma kinnisideega võiks tunda, et siit on võimalik saada uut tuult tiibadesse, kasvada edasi.

 

Kohtumiseni!

Broneeri või küsi lisainformatsiooni

Nimi *
Telefon
E-post
Broneering või päringu sisu.
Lisage ka inimeste arv ja ajavahemik. *
Selleks, et saaksime Teiega ühendust võtta, lisage telefoni number ja e-posti aadress!

Vaata lisaks

Valdkond: Kirikud
Asukoht: Juuru alevik, Juuru vald, Raplamaa
Juuru kogudus peab oma kiriku sünniaastaks ja koguduse asutamise ajaks aastat 1238, mida tähistatakse igal aastal septembrikuus, Mihklipäeval. 13. sajandi viimasel veerandil rajati esimene kivikirik. Algselt oli Juuru kirik pühitsetud Pühale Jürile. ...
Asukoht: Angerja küla, Kohila vald, Raplamaa
Angerja linnus rajati 14. ja 15. sajandil. Majalinnus ehitati oletatavasti Kudeseldide suguvõsa poolt. Hiljem on seda korduvalt ümber ehitatud ja kohandatud. Aastatel 1451–1455 kuulus linnus Saksa ordule, kes läänistas mõisa Brun Wetbergile. 16. sajandi...
Valdkond: Mõisad; Lossid
Asukoht: Rapla vald, Raplamaa, 79401
Esmateated ulatuvad muinasaega. 1610 a ehitatud mõisahoone on praeguse omaniku poolt põhjalikult ja stiilselt renoveeritud. Kaunis mõisasaalis korraldatakse kontserte ja etendusi. Atla mõisas asub Mõisakeraamika tehas, kus valmistatakse käsitööna ...

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: