Valkla Forell on rajatud 1999a. suvel looduslikult kauni Valkla oja äärde.
Meie eesmärgiks on pakkuda meelelahutuslikku kalapüüki aastaringselt. Pakume teile meeldivat kalapüüki ning maitsvaid roogasid teie enda püütud kaladest.
Kalapüük on tehtud Teile võimalikult lihtsaks: kõik vajaminevad vahendid, kalapüügiõnged ning sööt, on meie poolt ning maitsva roa valmistavad Teile meie kalakokad! Vastavalt Teie soovidele kas küpsetame, soolame või grillime kala.
Meil saab pidada sünnipäevi, pulmi, firma suve-/talvepäevi jne. Suurema seltskonna puhul broneerige laud. Meil on võimalus reserveerida kogu territoorium.
Lisaks 50-ne kohalisele baariruumile, on võimalus toitu nautida õue territuooriumil. Selleks oleme ehitanud toredad varjualused, kuhu mahub korraga istuma ca. 5- 20 inimest.
Lapsed saavad lõbusalt aega veeta väikesel mänguväljakul, kus põnevust pakuvad kiiged ja liivakast.
Kõigest 1,5 km kaugusel meist laiuvad imeilusad Valkla ja Salmistu liivarannad.
BO:KA Pubi on 2011 aastal loodud meelelahutus, toitlustus ja majutusasutus, mis paikneb Männiaru Puhkemajade vahetus läheduses majutushoone esimese korrusel.
Pubi loomisel on saadud inspiratsiooniühest kenast reisist, kus oli meeldejä...
Asukoht: Pikaru, Salmistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74629
Suurekivi hostel jääb Tallinnast ja Lennart Meri lennujaamast kõigest 35km kaugusele, otse Salmistu maalilise liivaranna äärele. Suurepärasega asukohaga 1970ndatest pärit hostel, kus siiani on tunda eelmise sajandi hõngu. Sauna- ja rannamaja koos imelis...
Buxhöwden Pagar pakub kohapeal valminud sooja juuretise rukkileiba, juuretise sepikut ja ciabattat, värskeid saiakesi ja maitsvaid kondiitritooteid.
Hoole ja armastusega, traditsioone austades ja piiritu pühendumusega – ainult nii ärkab uu...