Pirita pühitseti sisse Pirita kloostri varemete kõrvale koos uue kloostriga 2001. aastal 15. septembril. Pirita kloostri varemed on üks Tallinna suuremaid vaatamisväärsusi oma imposantsusega ja kuulsa ajalooga. Rääkimata varemete enda romantilisusest.Vana ja uus klooster moodustavad suurejoonelise kompleksi keset kaunist loodust. Siinsamas on meri, jõgi ja parkmets - kõik mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.
Külalistemajas on 41 kohta: ühe-, kahe-, kolme ja neljakohalised toad. Maja on uus ja kaasaegne, rääkimata iga toa juures olevast WCst ja duširuumist, on kõikides tubades internetiühendus ja ka lauatelefon. Fuajeedes ja raamatukogus ning seminariruumis töötab WIFI. Internetiühendus on tasuta.
Hommikusöök on hinna sees, lõunat ja õhtusööki saab tellida. Külalistemajas peatuja saab tellida ka pidusööke oma külalistele.
Asukoht: Väikevälja tee, Nõmmeveski küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74815
Asume Kuusalu vallas, Valgejõe kaldal. Sobilik paik korraldamaks firmapidusid, pereüritusi või lihtsalt sõpradega ajaveetmiseks kaunis looduses. Tule ja veendu selles ise.
Puhkemaja - alumisel korrusel saun ja kaminaruum, ülemisel korrusel m...
Asukoht: Juubelitammede tee 4, Saku vald, Harjumaa, 75501
Saku alevikus asuv mõis pärineb aastast 1622. ning 1820. aastal rajatud hoone kuulub Eesti klassitsistliku arhitektuuri tippude hulka. Arvatakse, et hoone kavandas üks ajastu kuulsamaid arhitekte – Carlo Rossi.
Eesti Vabariigi aj...
Asukoht: Nelijärve tn 4, Aegviidu alev, Anija vald, Harjumaa, 74501
Majutus hostelis
2007.a. renoveeritud neljakorruselises hostelis on kokku 158 majutuskohta. Kahekohalisi tube on 55, kolmekohalisi tube 16. Kõikides tubades on dušš/WC, TV ja rõdu.
Tubade hinnad sisaldavad ka hommikusööki rootsi lauas.
...