Külalistemaja "Rannaliiv" ootab Teid kenas mereäärses Võsu alevikus Vihula vallas Lääne-Virumaal.
Siin on suurepärane supelrand, kena loodus, ümbruskonnas palju vaatamisväärsusi ning piisavalt võimalusi aktiivse puhkuse veetjatele.
Kindlasti ei tohiks külastamata jätta selliseid tuntuid kohti nagu Palmse, Sagadi ja Vihula mõis, Toolse linnusevaremed, Altja kaluriküla ning Käsmu kapteniküla. Huvitava ja puutumatu loodusega võimaldavad tutvuda rohked tähistatud matkarajad.
Selle kõigega jõuate soovi korral tutvuda, kui kasutate puhke- ja ööbimispaigana meie rahulikku ning mugavat külalistemaja.
Asukoht: Lai 16/18, Rakvere linn, Lääne-Virumaa, 44310
Stiilne ja mugav Art Hotell asub Rakvere keskväljaku vahetus läheduses. Majas on 10 kaasaegse sisustusega tuba, kokku 19-le inimesele. Vajadusel võib paigutada ka lisavoodeid. Tubades on kaabeltelevisioon, Wifi kasutamisvõimalus, dush ja WC.
K...
Asukoht: Pikk 3, Rakvere linn, Lääne-Virumaa, 44307
Katariina Külalistemaja pakub teile hubast majutust Rakvere linna vanimal tänaval, otse Vallimäe külje all, 5 minuti tee kaugusel kesklinnast.
Katariina Külalistemaja on hubane ning kõigi mugavustega peatuspaik Rakveres.24 tuba mahutab kuni 60 in...