Avalehele Vali keel:

Koostööpartneri uudised

Prindi
Nyt on oivallinen aika piristää lyheneviä päiviä pikku tai miksei pidemmälläkin matkalla Viroon. Talven lähestyessä katseet kääntyvät pihamaalta sisätiloihin, joten sisustukseen voi hakea uusia ideoita messuilta tai useista kiehtovista pienemmistä alan putiikeista. Käsityöalan taitajiahan täällä tun...
Puhkus Eestis 2019 reisiajakiri aitab planeerida imelist puhkust Eestimaal. Ajakirjast leiad hulgaliselt ideid, et paika panna oma puhkusereisi sihtkoht või täita kogu teekond põnevate avastustega. 
Kätte on jõudnud jälle uus, imeilus suvi ja valmis on saanud meie soomekeelse ajakirja suvenumber.    Käesolev suvi on eestlaste jaoks väga eriline, sest sel suvel tähistatakse laulupeo 150 ja tantsupeo 85 aastast juubelit. Tallinna koguneb juulikuu alguses kümneid tuandeid eestlasi laulma ja tantsima. 
Puhkus Eestis pustitas 5.–6. aprillini Peterburis NEVSKY kaubanduskeskuses Pop-UP infostendi, et tutvustada ostukeskuse külastajatele Eestis pakutavaid majutus-, toitlustus-, ostlemis- ja vaba aja veetmise võimalusi. Lisaks jagasime infot meie muuseumide ja vaatamisväärsuste kohta.
Puhkus Eestis tutvustas Peterburi elanikele vaba aja veetmise ja puhkamise võimalusi Eestimaal ning meie POP-UP infostend sai üllatavalt palju tähelepanu.
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: