Disainerite Marko Ala ja Joonas Torimi loodud mööblifirma keskendub elutoamööblile. “Meie tootvalikust leiab nii diivanid ja tugitoolid, tumbad ja järid, kui ka diivanilauad, valgustid ja TV-kapi.”
“Diivanid ja Tugitoolid olgu ilusad, kuid sama tähtis on ka ergonoomika!”
Ergonoomika on teadus. Iga inimene on erinev ja samuti on erinevad ka inimeste istumisharjumused ja ootused mugavusele. Mõnele sobib jäik ja hästi selga toetav diivan, teisele jälle võimalikult pehme sohva. Seepärast on hea võimalikult palju diivaneid läbi istuda ja leida omale parim lahendus.
Täna töötab Oot-Oot Stuudios kolm disainerit, Marko Ala, Joonas Torim ja Mihkel Mölder. Kogu disainimine, konstrueerimine, prototüüpimine ja tootmine toimub tihedas koostöös meie paljude partneritega üle Eesti. Oleme neile väga tänulikud, et nad on aidanud meil luua parima hinna- ja kvaliteedisuhtega tooteid. Just selviisil saab üha enam kodusid ja kontoreid omale kauni ja kestva mööbli!
Laservisioon on täisteenindust pakkuv silmakliinik Tallinnas.
Meie tegevusvaldkondadeks on:
silma laserprotseduurid miinus-, pluss- ja silindrilistest prillidest vabanemiseks
silmaarsti ...
Tallinna vanalinnas, Vene ja Munga tänava nurgal, Peeter-Pauli kiriku kõrval, on nelja suure aknaga Eesti tarbekunsti ja disaini galerii KUNSTIAKEN.
Müüme Eesti kunstnike loomingut, eelkõige tekstiili, ka klaasi, keraamikat, nahka, mo...
Asukoht: Peetri tn 3, Põhja-Tallinna, Tallinn, Harjumaa, 10414
Shishi on Norra-Eesti ühisettevõte, mille asutasid 1998. aastal Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ja Mart Haber. Sõpruskond seadis eesmärgiks luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid.
...