Tallinna vene muuseum asub keskaegses hoones, mida esmakordselt mainitakse 15. sajandi alguse allikates. Hoone omanik oli siis Tallinna raehärra Arent Staffenberg. Kuni 19. sajandini kuulus maja mitmetele prominentsetele perekondadele. Alates 19. sajandi II poolest kuni 1939. aastani oli omanikuks Nottbeckide perekond. Maja ehitati Nottbeckide ajal ümber korterelamuks. Eesti kultuuriloos on hoone teatud, kui Ants Laikmaa ateljee-kooli esimese asukohana (1904).
Veebruaris 2017 avasime aastanäituse „Vene trükisõna Tallinnas 19. sajandi algusest 1940. aastani”, mis tutvustab venekeelse trükisõna ajalugu Tallinnas. Näitusel käsitletakse poliitilisi ja sotsiaalseid protsesse, mis mõjutasid vene trükisõna Tallinnas konkreetsetel ajastutel ning vene trükisõna üldises kontekstis. Tähelepanu pööratakse murrangulistele vene kirjakeele reformidele 1708. ja 1918. aastal, mille tulemusel on vene kirjakeel kujunenud selliseks, nagu ta praegu on. Eriline koht on näitusel Aleksander Borissovi erakollektsiooni kuuluvatel rariteetidel, mis moodustavad enamiku eksponeerimisele tulevast kirjalikust materjalist.
DEPOO jaguneb kaheks – universaalturg ja mitmekesine toidutänav, mis koos loovad täiesti ainulaadse terviku Tallinna kõige populaarsemas asumis – Kalamajas.
DEPOO Turg on tegelikult endisesse rongide remondidepoosse ajutiselt kolinud ...
Reds mängukeskused on loodud eesmärgiga pakkuda lastele kreatiivset ja mängulist keskkonda kaubanduskeskustes mis võimaldab lapsevanematele aega rahulikuks poeskäimiseks või muudeks igapäevakäikudeks, tagades sel ajal lapsele turvalise ja põneva ajaveet...
Katariina Käik ärkas uuele elule 1995. aasta suvel. Lühikesel tänaval, mis on oma nime saanud siinse Katariina kiriku järgi, asuvad järjestikku tarbekunsti erialade avatud ateljeed, kus käib igapäevane tööelu. Vene ja Müürivahe tänavat ühendav keskaegne...