Avalehele Vali keel:

Ettevõtte otsing

Märksõna:
Piirkond:
Valdkond:

Eesti Disaini Maja

Prindi
Valdkond Turismiobjektid
Asukoht
Kalasadama 8, Tallinn, Harjumaa
Koordinaadid 59.445702, 24.749449
GPS: 59° 26' 45" N, 24° 44' 58" E
Mobiil (+372) 555 90787
E-post info@estoniandesignhouse.ee
Koduleht http://www.estoniandesignhouse.ee

EESTI DISAINI MAJA = disaini showroom; Eesti Disainerite Liit; festival DisainiÖÖ; Stella Soomlaisi, Monika Järgi, Reet Ausi ja Karin Kersa stuudiod; Lennuk Sisearhitektid ja kohvik Klaus.


Tutvustus.
Eesti Disaini Majas avab Eesti Disainerite Liit oma esimese ametliku esinduse. Disainikompetentsi pakub tuntud disainerite kooslus.

Galerii teeb nähtavaks Eesti disaini, andes võimaluse autoridisaini viljelejatele oma toodete eksponeerimiseks ja müügiks.

Kohvik-klubi tasuta internetiühendusega soosib võrgustumist, pakub meelelahutust, head toitu ja teenindust ning võimalust läbi viia erinevaid disainialaseid üritusi.

 

Eesti Disaini Maja Galerii on Eesti Disainerite Liidu ametlik showroom, mis esindab väljapaistvat Eesti tootedisaini, sisustusaksessuaaridest moeni. EDMGalerii tahe on teha Eesti disaini nähtavaks ning pakkuda silma- ja osturõõmu nii kohalikele kui ka välismaa külastajatele. EDMGalerii on platvormiks Eesti autoridisainile, edendades toodete promo ning müüki Eestis ja väljaspool.

Broneeri või küsi lisainformatsiooni

Nimi *
Telefon
E-post
Broneering või päringu sisu.
Lisage ka inimeste arv ja ajavahemik. *
Selleks, et saaksime Teiega ühendust võtta, lisage telefoni number ja e-posti aadress!

Vaata lisaks

Valdkond: Muuseumid
Asukoht: Vesilennuki 6, Tallinn, Harjumaa, 10415
Tere tulemast pardale, tere tulemast suurde kogu pere seiklusesse! Kogu maailmas unikaalseid vesilennukite angaarid ja Lennusadama kompleks valmisid algselt Peeter Suurem merekindluse osana aastail 1916 - 1917. Legendid ärkavad ellu - Sind...
Asukoht: Pikk 70, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa, 10133
Linnamüüriga samaaegselt ehitatud Suur Rannavärav asub vanalinna põhjaosas sadama vahetus läheduses.   Värava rekonstrueerimise käigus 16. sajandil ehitati selle kõrvale suurtükitorn Paks Margareeta. 155 laskeavaga ümar torn, mille läbi...
Asukoht: Narva mnt 95, Pirita, Tallinn, Harjumaa, 10127
Eesti rahva ühisteadvuses on kaks üldlaulupidudega seotud veendumust. Esimene ütleb, et 1869. aastal laulis nimetu maarahvas ennast euroopalikuks rahvaks ja teine, hilisema ajaga seotu, kinnitab, et eesti rahvas laulis ennast vabaks. 1988. aastal toimus...

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: