Avalehele Vali keel:

Ettevõtte otsing

Märksõna:
Piirkond:
Valdkond:

Eesti Tervishoiu Muuseum

Prindi
Valdkond Muuseumid, Turismiobjektid
Asukoht
Lai tn 30, Tallinn, Harjumaa
Koordinaadid 59.439564, 24.745508
GPS: 59° 26' 22" N, 24° 44' 44" E
Telefon (+372) 641 1886
Mobiil (+372) 641 2049
E-post info@tervishoiumuuseum.ee
Koduleht http://www.tervishoiumuuseum.ee

AVAMEELSELT SINU KEHAST – Eesti Tervishoiu Muuseumi uus püsiekspositsioon paikneb Tallinna vanalinnas kahes keskaegses hoones, mis on läbinud põhjaliku uuenduskuuri.

Kahe maja II korrusel paiknevad ruumid moodustavad teematoad, mis harutavad inimkeha põhjalikult lahti, uurides lähemalt kõiki elundkondi.

Näitlike vahendite mitmekesisus skeemide, vahast või plastist anatoomiliste mudelite ja päris elundite ehk plastinaatide näol võimaldab saada täiusliku pildi inimese sisemusest.

Toredat osalemisvõimalust pakuvad elektroonilised ja mehaanilised käed- külge-eksponaadid. Kõik esemed muuseumis, mida julgelt katsuda võib, on tähistatud punase punktkirjas sildiga. Nii on muuseumisse oodatud ka pimedad külastajad, kes saavad muuseumielamuse väljaõppinud kirjeldusgiidide abil.

Muuseumi loodud originaalsed arvutiprogrammid aitavad selgitada keha toimimise põhitõdesid ja pakuvad harivat meelelahutust. Kuna tervishoiumuuseum kogub ja eksponeerib Eesti meditsiiniajalooga seotud pärandit, on igas teematoas eksponeeritud valik valdkonnaga seotud meditsiiniajaloolisi esemeid.

 

Muuseumi II korrusel paiknev püsinäitus AVAMEELSELT SINU KEHAST soovib oma külastajatele pakkuda eredat ja meeldejäävat muuseumielamust ning julgustada tegema oma elus tervislikke valikuid.

 

E suletud, T 10-18, K 10-19,  N-P 10-18

Broneeri või küsi lisainformatsiooni

Nimi *
Telefon
E-post
Broneering või päringu sisu.
Lisage ka inimeste arv ja ajavahemik. *
Selleks, et saaksime Teiega ühendust võtta, lisage telefoni number ja e-posti aadress!

Vaata lisaks

Valdkond: Muuseumid
Asukoht: Vesilennuki 6, Tallinn, Harjumaa, 10415
Tere tulemast pardale, tere tulemast suurde kogu pere seiklusesse! Kogu maailmas unikaalseid vesilennukite angaarid ja Lennusadama kompleks valmisid algselt Peeter Suurem merekindluse osana aastail 1916 - 1917. Legendid ärkavad ellu - Sind...
Asukoht: Pikk 70, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa, 10133
Linnamüüriga samaaegselt ehitatud Suur Rannavärav asub vanalinna põhjaosas sadama vahetus läheduses.   Värava rekonstrueerimise käigus 16. sajandil ehitati selle kõrvale suurtükitorn Paks Margareeta. 155 laskeavaga ümar torn, mille läbi...
Asukoht: Narva mnt 95, Pirita, Tallinn, Harjumaa, 10127
Eesti rahva ühisteadvuses on kaks üldlaulupidudega seotud veendumust. Esimene ütleb, et 1869. aastal laulis nimetu maarahvas ennast euroopalikuks rahvaks ja teine, hilisema ajaga seotu, kinnitab, et eesti rahvas laulis ennast vabaks. 1988. aastal toimus...

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: