Maardu mõisa õppe- ja puhkekeskus asub Tallinna külje all, kõigest 16 kilomeetri kaugusel kesklinnast Narva suunal.
Mõisat on esmakordselt mainitud ürikutes juba enne Jüriöö ülestõusu, 1314. aastal, seda küll pisut eemal, Muugal paiknevana. Praeguses asupaigas on Maardu mõisast andmeid 1397. aastast.
Maardut on nimetatud Eesti üheks paremini säilinud 17. sajandi mõisahooneks, kuigi selle historitsistlikud interjöörid viitavad 19. sajandi lõpuosale.
Suhteliselt ulatuslik oli härrastemaja tagune iluaed, mis koosnes kahest osast – ülemine aed, kus kasvavad peamiselt pärnad, vahtrad, saared, tammed ja jalakad ning terrassi alla jääv alumine aed õuna-, pirni-, kirsipuudega (ka mesitarud). Lisaks kaks tiiki.
Imekaunis Maardu mõis pakub Sulle võimalust tulla imetlema lihtsalt mõisailu või meie ruumides on võimalik pidada konverentse ja pidusid. Mõis sobib ideaalselt pulmapeoks. Üritusi on võimalik läbi viia nii arvukates siseruumides kui ka mõisapargis.
Asukoht: Vene 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa, 10123
Tallinna vanalinnas asuvas luksuslikus Telegraaf hotellis on 86 tuba, sealhulgas 3 standard sviiti ja 1 presidendisviit. Toad on renoveeritud ja kujundatud selliselt, et oleks säilinud ajalooline hõng, samas on sisekujundus rafineeritud, luksuslik ning ...
Asukoht: Toominga 1, Kose-Uuemõisa alevik, Kose vald, Harjumaa, 75102
Pakume võimalust, et Teie püütud kala aitab suitsutada või grillida meie kalameister. Kui te soovite püütud kala hiljem kodus nautida, aitab ta selle sisse soolata.
Seminarid:
Oxforell Puhkekeskus pakub võimalust korraldada se...
Savoy Boutique Hotel asub vanalinna tuiksoonel, paari sammu kaugusel kaubanduskeskustest ja meelelahutusasutustest. Reisisadamasse ja raudteejaama jalutamiseks kulub umbes 10
minutit ning lennujaam jääb 20-minutilise taksosõidu kaugusele.
MAJUTUS...