Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

III Virumaa Muusikafestival lükkub edasi

17.november 2021
"Virumaa Noor Muusik"

Muusikute fond PLMF annab teada, et seoses pandeemiast tingitud olukorraga riigis lükkub edasi 24.11.–5.12. toimuma pidanud III Virumaa Muusikafestival.

 

PLMF toob Eesti tippmuusikud ja -koorid virumaalastele koju kätte niipea, kui epidemioloogiline olukord seda võimaldab.Samas on meil hea meel teada anda, et Väike-Maarja, Rakvere, Jõhvi, Narva, Narva-Jõesuu ja Viru-Nigula Muusikakoolide ning Ahtme, Iisaku, Kadrina ja Kohtla-Järve Kunstide Koolide õpilaste osalusel toimub teistkordselt konkurss "Virumaa Noor Muusik". Konkursi eelvoor toimub Jõhvi kontserdimajas 29. novembril, kell 15.00. Žürii koosseisus: Pille Lill, Kristina Kriit, Mari-Liis Uibo, Toomas Nestor ja Andreas Lend kuulutavad välja võitjad finaal-lõppkontserdil sama päeva õhtul kell 18.00. Esinevad konkursi võitjad ja keelpillikvartett koosseisus Kristina Kriit, Mari-Liis Uibo, Toomas Nestor ja Andreas Lend, kelle esituses kõlab Dvořák'i keelpillikvartett “Ameerika”.

 

Jätkub ka festivali raames läbiviidav heategevuslik algatus "Tõsta pilk ja ava süda", millega toetame Virumaa muusikahuvilisi noori kvaliteetsete instrumentide soetamisel. PLMF kutsub nii ettevõtteid kui eraisikuid annetama:
MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, EE037700771003227591, AS LHV Pank,
märgusõnaga „Tõsta pilk ja ava süda Virumaal“.

2003. aastal loodud Muusikute fond PLMF on Eestis esimene ja siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis toetab järjepidevalt Eesti muusikatalentide käekäiku.

Lisainfo:
Pille Lill
PLMF juhataja
51 14077
www.plmf.ee

 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: