Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Suveooper Tallinna vanalinnas, Katariina kirikus rõõmustab ooperisõpru.

08.juuli 2021
Suveooper 2020

Reede ja laupäeva õhtul kell 7 kutsub Suveooper muusika armastajaid Tallinna Katariina kirikusse. Muusikute fondi PLMF korraldamisel toimuvad kostümeeritud kontsert-etendused sel suvel veel kuuel korral - 30., 31.07 ja 6., 7., 21. ning 22.08. Suveooperi kunstnik on Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak."Suviselt soe bukett ooperi eri ajastute muusika puudutustega rõõmustab ning rahustab kuulajaid", kutsub Muusikute fondi PLMF juht Pille Lill kõiki ooperisõpru Katariina kirikusse.

30. juulil laulavad Maria Listra (sopran), Annaliisa Pillak (mezzosopran) ja Aare Saal (bariton, RO Estonia). Kõlamas on Mozart, Rossini, Puccini, Donizetti, Bizet ja Offenbach.
31. juulil esinevad Maria Veretenina (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran) ja Pavlo Balakin (bass-bariton) ning ettekandele tulevad teosed sellistelt heliloojatelt nagu Mozart, Bellini, Verdi, Gounod, Mussorgski, Tšaikovski ja Rossini. Mõlemal õhtul musitseerib koos lauljatega klaveril Piia Paemurru.

Suveooper jätkub 6. augustil kell 19.00. Esinevad Kristina Vähi (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran), Martin Karu (kontratenor), klaveril Tiina Kärblane. Kavas: Händel, Mozart, Offenbach, Verdi jt ja 7. augustil  kell 19.00. Esinevad Olga Zaitseva (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran), Pavlo Balakin (bass-bariton), klaveril Piia Paemurru. Kavas: Händel, Mozart, Tšaikovski, Strauss jt.

Piletid hinnaga 15/20€ on saadaval Piletilevist.

Lähem info www.plmf.ee

Suveooperit toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Selver, Metaprint, Linnaekraanid jt.

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.  

Lähem info:
Pille Lill
tel 511 4077
plmf@plmf.ee
www.plmf.ee

Alar Haak
tel 551 5915
alarhaak@gmail.com

 


 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: