Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Muusikute fond PLMF avab rahvusvahelise ooperistuudio.

01.juuni 2021
Ooperistuudio

Sel suvel esmakordselt alustav stuudio annab ajavahemikus 14. juuni - 24. juuli lastele, noortele ja harrastajatele võimaluse professionaalsete juhendajate käe all osa saada laulu ja liikumistundidest, tööst lavastaja ja kontsertmeistriga. Registreerumine on avatud 4. juunini 2021. "Suur rõõm on, et PLMF on jõudnud uue teetähiseni," ütleb ooperistuudio looja ja eestvedaja Pille Lill. "Eestil on suur potentsiaal ooperimaailmas, kuna oleme laulumaa ja stuudio annab võimaluse lauluhuvilistel oma annet viimistleda ja arendada."

Stuudiosse on oodatud lauluhuvilised kahes vanuseastmes: lapsed (alates vanusest 10) ja noored (kuni vanuseni 18) ning harrastajad (alates vanusest 19). Stuudio õpetajad-juhendajad on Pille Lill, Maria Veretenina, Kristina Vähi, Marion Melnik, Elena Bražnik, Anna-Liisa Pillak, Ivo Posti, Mati Kõrts, Pavlo Balakin, Alar Haak jt.

Registreerunutele toimub ettelaulmine stuudiosse 6. ja 7. juunil.

Laulutunnid viiakse läbi ajavahemikus 14.06-17.07 nii kontaktõppe kui zoomi vahendusel ja intensiivkursus toimub Tallinnas Kanuti Aia Majas 18.-22.07. Stuudio lõpetavad lavastatud kontsert-etendused 23. ja 24. juulil Tallinna Katariina kirikus kell 12.  

Täpsem info kodulehel: www.plmf.ee

Ooperistuudio on loodud eesmärgiga arendada professionaalset laulukultuuri, võimaldades lauljatele enesetäiendust rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide käe all.  

Ooperistuudiot toetavad: Tallinna linn, Kultuuriministeerium, Metaprint jt  


Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt mitmete Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.   

Lähem info:
Pille Lill
51 14077
MUUSIKUTE FOND PLMF
plmf@plmf.ee
www.plmf.ee

 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: