Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Kevade alguse kontsert Inga ja Toomas Lungega

27.jaanuar 2021
Inga ja Toomas Lunge

1. aprillil esinevad armastatud Inga ja Toomas Lunge kauni kontserdiga Kadaka Konverentside keskuses, tehes kummarduse järgmisel hommikul saabuvale kevadele.Kevade alguse kontserdil kõlavad lood nii Inga ja Toomas Lungelt endilt kui ka teistelt autoritelt, kavaga tuuakse kuulajateni kevadist positiivsust ja päikest. Muusika seovad tervikuks luuletused hinnatud poetessilt Marie Underilt, kelle sünniaastapäev on märtsikuu lõpus.

Uudse asukohana toimub kontsert Kadaka teel asuvas konverentsikeskuses, mille ruumid on avarad ja valgusküllased. “Inga ja Toomas on suurepärased muusikud, kelle esinemised on alati armastust täis,” lisas projektijuht Leelo Lehtla. “Usume, et peale pikka talve toob nende kontsert palju rõõmu kõikidele kuulajatele.”

Inga Lunge on näitleja, kes lisaks teatri- ja teletööle on loonud laulutekste mitmetele ansamblitele ja artistidele (Justament, Lindpriid, Tõnu Raadik, Anne Veski, Jaan Elgula jpt). Raamatupoodidest võib leida tema kirjutatud lasteraamatu "Nupukas Nora" ja vanemale lugejaskonnale suunatud "Ma kirjutan Sulle". Televaatajatele on Inga tuntud peamiselt seriaalist "Pilvede all" naistearst Piret Jakobsonina, samas saab käesoleval aastal elada kaasa tema tegemistele lavastustes "Vana Klaver" ja "Professor sai värske õhu mürgituse". Aasta algusest alates on Inga positiivse panuse andnud raadio Ring FM Lõuna-Eesti Hommikuprogrammi saatejuhina.

Toomas Lunge on armastatud muusik, kelle loomingut on kuulajad saanud nautida Justamendi, Lindpriide ja Kaunimate Aastate Vennaskonna koosseisus. Lisaks on ta loonud muusikalisi kujundusi arvukatele teatrilavastustele ja olnud XIX Tantsupeo "Puudutus" muusikaline juht.

Piletid hinnaga 20/15 eurot on müügil Fientas ning Piletilevi müügipunktides (lisandub vahendustasu). Sooduspilet kehtib pensionäridele, õpilastele, ISIC/ITIC/IYTC kaardi omanikele; sülelaps on vaba sissepääsuga.

 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: