Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Teatrisuvi Alle-Saija Teatritalus

05.mai 2020
Kanepi Teatrisuvi

Alle-Saija Teatritalu on väike aastaringselt tegutsev maateatrimaja Põlvamaal Kanepi vallas.

Alle-Saija Teatritalus toimuvad regulaarselt teatrietendused ja muud kultuurisündmused. Suvel korraldame oma välialal suurt iga-aastast teatrite suveprogrammi "Kanepi teatrisuvi".

 
Selleaastane teatrisuvi algab 17. juulil. Siis esietendub täispikk kahevaatuseline muusikaline koguperelavastus "Printsess Moon".
 
Muusikaline koguperelavastus "Printsess Moon" on lõbus ja liikuv fantaasialugu, mille toob välja Alle-Saija Teatristuudio. Autor ja lavastaja: Ingrid Ulst. Muusika autorid: Ingrid Ulst ja Tiit Saluveer. Kunstnik: Elise Nigul. Koreograaf ja liikumisjuht: Reelika Poroson. Laval Alle-Saija Teatristuudio. Etendused Alle-Saija Teatritalus 17.07, 18.07, 19.07, 24.07, 25.07, 26.07, 01.08 ja 02.08. 
 
Lisaks mängitakse teatrisuve jooksul ka lavastusi "#tulehark", "Täpselt nagu roos" ja "Viimased". Külalistena teevad sel aastal teatrisuve programmis kaasa Sõmeru näitetrupp (draama "Päikesetriip"), MTÜ KaRakTer (satiiriline komöödia "Ulgumerel"), Seasaare Teater (tragikomöödia "Vaim") ja Avinurme Suveteater (komöödia "Siiamaani on hästi läinud").
 
 
Mängukava ja teenustega saab tutvuda koduleheküljel alle-saija.ee
 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: