Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Mälestuskontserdile „Minevik Olevik Igavik“

12.juuni 2019

14. juunil, leinapäeval on kõik oodatud kommunismiohvrite memoriaalis Maarjamäel Tallinnas toimuvale tasuta mälestuskontserdile „Minevik. Olevik. Igavik“. Algus kell 20. Tulge koos sõprade ja perega!

 

KONTSERDIL ASTUVAD ÜLES: Lenna Kuurmaa, Ott Lepland, Liisi Koikson, Eesti tippkoor Collegium Musicale eesotsas dirigent Endrik Üksväravaga, keelpillikvartett „Prezioso“, Kadri-Ann Sumera (klaveril), Valmar Kirves (suupillil) ning helilooja ja DJ Sander Mölder.

 

Ilus suveõhtune sündmus toimub memoriaali „Koduaias“, kus muusika viib rännakule läbi aja – põimides mineviku ja tuleviku, mälestused ja unistused. Inimvaenuliku võimu ohvritele pühendatud kontsert kutsub meeles pidama rasket ajalookogemust ning hoidma vabadust ja inimlikkust.

 

KÕLAVAD: V. Tormise “Lauliku lapsepõli” ja „Mõtisklused Runneliga“, ” C. Kreeki “Õnnis on inimene“, L. Koiksoni “Sind vaid kiidan”, O. Leplandi “Kuula” ja “Kodu”, P. Uusbergi „Õhtu ilu, “Meie isa palve“, “Ma tänan sind” ja “Jumalaga”, L. Kuurma ja M. Raua “Mina jään“, T. Mägi “Palve“, O. Leplandi ja M. Kärmase “Sinuni”, A. Oiti “Unustuse jõel“ , H. Elleri “Kodumaine viis”, A. Mattiiseni “Sind surmani”, A. Susi “Matsin mulda oma õe, T. Vettiku (represseeritud helilooja) “Kuu”, P. Sarapiku “Ta lendab mesipuu poole”, A. Pärdi “Ukuaru valss”, L. Sumera „1981“.

 

Tasuta kontsert algab kell 20.00 ja lõpeb kell 21.30.

 

Memoriaali peasissepääs on Pirita teelt. Peasissepääsu kõrval on piiratud kohtadega parkla. Memoriaali juures peatuvad bussid nr 1A, 5, 8, 34A, 38 – peatuse nimi on „Mälestusvälja“. Memoriaali teine sissepääs ja parkla asuvad Lepa tänava merepoolses otsas, kuhu pääseb Kose tee ja Saare tänava kaudu.

 

 

 www.mnemosyne.ee

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: