Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Tallinn Music Week kontserdid Balti Jaama Turul 28 - 29 märts

28.märts 2019

28. märtsil toimuvad Balti Jaama Turu Humalakoja sillal Tallinn Music Week kontserid algusega 14.00 ja 29. märtsil algusega 13.00Kava: 28. märtsil

14:00 Tuuliki Bartosik (EE)
Akordionimuusikat kirjeldatakse harva innovaatilise ja värskena, ent Tuulikki Bartosik neid lootusi ei täida. Otse vastupidi. Olgu tegu introspektiivsete soolode või ühisloomega, millesse kaasatud muusikud kogu maailmast – Tuulikki inspiratsiooni juured asuvad Võrumaa päritolus ning ka mujal kohatavais inimestes ja paikades. Kõigest sellest loob artist spontaanseid ning ebatraditsioonilisi muusikalisi seiklusi.

14:45 Nick Faye (CA)
Nostalgiline ja tuttavlik Nick Faye on laulja-laulukirjutaja Kanada sügavaimatest sügavustest. Viimase pea kümne aasta vältel on ta on kirjutanud laule oma bändile Nick Faye & The Deputies. Nende muusikaks on hilistest 90test inspireeritud pop-rock lood, mis on läbi imbunud Kanada eluviisist. Faye annab pidevalt tohutu energialaksuga kontserte ning on tuntud oma koomilise ja piireületava lavamaneeri poolest.

15:30 Moja (JP)
MOJA on ansambel Tokyost, mis koosneb trummar Masumist ja bassist-vokalist Harust. Kõmisev-möirgava tegumoe ja välkkiire tempoga punt on ehe näide sellest, kuidas kõige väiksemad kollektiivid võivad teha kõige kõvemat häält! Hüppa MOJA keerisesse!Kava: 29. märtsil

13:00 Hello Delaware (CA)
Kirg, laienemine, küpsemine: kasvamisel on Hello Delaware’i loomingus võtmetähtsusega roll. Mõned minetatud elemendid – üks kitarr, mõned folgilikud fraasid, omajagu twangi – on asendatud rokiakordide, hoogsate löökpillide ja enesekindlusega, mis ilmestab bändi, mis teab, mida ta tahab (praeguseks).

13:45 Chikiss (RU)
Galina Ozeran ehk Chikiss on vene päritolu laulja, pianist, helilooja ja elektrooniline muusik. Pärast esmaalbumi salvestamist 2003. aastal on ta loonud hulga muusikat alates psühhedeelsest rockist ja post-punkist kuni minimalistliku sündipopi ja elektroonikani. Laval on ta alati üksi, mängides kõiki instrumente ise. Tema DIY lähenemine vastandub popkultuuris domineerivale „mikrofoniga tüdruku” imidžile.

14:30 Wyldest (GB)
Wyldest on Londoni trio, mis teeb unistavat shoegaze' ist inspireeritud sündipoppi. 2015. aastast saadik on bändi laialdaselt toetanud näiteks NME, The Independenti ja BBC Radio 1 Huw Stephens. Briti sõltumatu plaadifirma Hand In Hive annab tänavu välja ansambli kauaoodatud debüütplaadi Dream Chaos.

 

https://tmw.ee
https://astri.ee/bjt/

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: