Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

100 kostüümi päev Sagadi mõisas.

28.juuni 2018

Juulikuu esimesel pühapäeval toimub Sagadi mõisas taaskord eriline perepäev, kus on võimalik proovida erinevaid mõisaajastu kostüüme. Saja kostüümi päev algab 3. juulil kell 12.00, kostüümilaenutus lõpeb kell 17.00. Valikus on kostüüme nii lastele, naistele kui meestele ning laenutuse hinnad algavad 5 eurost, kostüümi maksimumhind on 20 eurot. Kaunid kostüümid on kohale toonud kostüümilaenutus Must Luik Tallinnast.

 

Oma ajastutruud väljanägemist soovitame ka jäädvustada - kas lasta teha endast foto profifotograafil või pildistada end ise kaunis mõisainterjööris või imelises mõisapargis.

Külastuseks on uksed avanud nii härrastemaja kui metsamuuseum. Sagadi mõisarahvas kutsub osa võtma mõnusatest mõisamängudest ja ekskursioonidest. Töötab mõisakohvik ja kopsakamat kehakinnitust pakub Sagadi restoran.

 

Õhtul kell 19.00 vanaaegne mõisakontsert koos suurepäraste esinejatega Peterburist. Mõisakontserdil musitseerib tunnustatud St Peterburi vanamuusika ansambel Vladimir Šuljakovski juhatusel, laulab mezzo- sopran Viktoria Evtodijeva ning 18 sajandi stiilset tantsu esitavad tantsutrupi “ Petit Trianon“ tantsijad.

 

Kontserdi pilet 5 €.

 

Tule ja naudi tõelist 18 sajandi õhustikku Sagadi mõisas!

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: