Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Sel nädalavahetusel algab Tallinnas viimase kümne aasta suurim turismimess

07.veebruar 2018
Tourest

Reedest pühapäevani kestev traditsiooniline reisimess Tourest on viimase kümne aasta suurim ja esinduslikum. EV100 sünnipäevaürituste programmi kuuluvast Tourestist võtab tänavu osa 560 eksponenti 28 riigist.Eesti Turismifirmade Liidu peasekretäri Mariann Luguse sõnul on Baltimaade vanim ja suurim reisimess Tourest olnud alati koht, kust leiab häid pakkumisi nii kodumaiseks puhkamiseks kui ka päikese alla lendamiseks. Tänavu on esmakordselt messi ajaloos esindatud Makedoonia, Kuuba ja Maroko stendid.
 

«28 välisriiki on väga suur arv ning see näitab, et Eesti turist on välismaailmas hinnatud külaline, keda püütakse iga hinna eest endale meelitada,» ütles Lugus.
 

«Samas ei juhtu iseenesest midagi ning siinkohal tuleb kiita Eesti turismiettevõtjaid, kes on välisturgudel ja messidel teinud palju tööd, et huvi tekitada nii Eesti turisti kui ka Eestisse reisimise vastu.»
 

Lisaks suurele valikule päikesereisidele ja kaugetele põnevatele sihtkohtadele leiab iga klient messilt kindlasti ka sobiva puhkusepakkumise Eestisse.

 

Eesti 100. sünnipäeva auks saab siirduda kulinaarsele maitserännakule läbi Eestimaa koostöös Eesti Toiduteega. Kohal on Eesti 12 toidupiirkonnast ligi poolsada väiketegijat, kes pakuvad kodukohale iseloomulikku ehedat toidukraami.
 

Tourest on Baltimaade vanim turismimess ja Eestis üks kõige külastatavaim mess. Eelmisel aastal toimunud Tourestil käis kolme päeva jooksul kokku üle 28 000 inimese.
 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: