Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Nädalavahetuse idee – naudi head kontserti ja soeta jõulukingid disainiturult!

08.detsember 2017

Laupäeval 9. detsembril esineb Saku Suurhallis (algusega 20.00) klassikalise muusika rokkstaar David Garrett. Miks tasub teda vaatama minna?
Viiulimängija David Garrettil on hetkel käimas maailmaturnee “EXPLOSIVE – LIVE”, mis toob ta nüüd aasta lõpus esimest korda ka Baltikumi. Tema fantastilised käsitlused tuntud hittidest nagu näiteks “Purple Rain”, “Viva La Vida” ja “They Don’t Care About Us” ning ta enda looming (“Furious”, “Explosive” jt) on pälvinud võimsaid aplause ja pannud publikuid üle kogu maailma ennastunustavalt tantsima.

 

Garrett on justkui Paganini popstaaride või Jimi Hendrix viiulimängijate seas – rahvusvaheline superstaar, kes hägustab piire Metallica ja Mozarti vahel. Modernse ning virtuoosse viiulimängu poolest tuntud Garrett tunneb end võrdselt hästi esitades kõige keerukamat klassikalist heliloomingut kui ka rahvast rõõmustavaid maailmakuulsaid rokkhitte. Fännide poolt palavalt armastatud Garrett on teeninud palju kuld- ja plaatinaauhindu.

 

Miks mitte lubada jõulueelsel ajal endale just see unustamatu kontserdielamus?

Veel viimased piletid müügil Piletilevis!

 

Jõulukingid disainiturult!

Millele jõulueelsel ajal inimesed kõige rohkem mõtlevad? Eks ikka kingitustele! Kust leida parim jõulukink kallimale, emale, sõbrale ja lapsele? Siin sulle veel üks väike idee nädalavahetuseks:
Tartu kõige mõnusam disainiturg tuleb taas ja seekord suuremalt kui kunagi varem!

 

KELLAWÄRK toimub Turu tänava spordihoones, kuhu mahutatakse rohkesti disainereid. Õdusus, hubasus ja soojus on sõnad, mis KELLAWÄRKi iseloomustavad ja sel aastal on seda kõike on veelgi rohkem!
Kõik kingiostud saad teha KELLAWÄRGil, sest mõelnud on igale pereliikmele. Lisaks toimuvad õpitoad, jõulupostkaardi pildistamine, pop-up-kohvik, kingituste pakkimislett, laste müüginurk ja hea muusika – kõik selleks, et saaksid jõulukingid osta võimalikult väikse vaevaga. Võiks öelda, et lausa naudiskledes!
Hea disain meilt ja naabritelt kohtub KELLAWÄRGil: 9. detsember kell 12–19 Turu tänava spordihoones.

 

Mõnusat pühadeootust!

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: