Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Nädalavahetuse idee – näe ka nähtamatut! Tallinnas toimub Kolmanda Silma festival

05.oktoober 2017

Oktoober algab müstiliselt, sest esimest korda toimuv astroloogia, müstika ja spirituaalse elulaadi festival toob külastajateni ettekanded Eesti tuntuimatelt astroloogidelt, sensitiividelt ning tavaarusaamade taha vaatavatelt õpetajatelt.
Üritus toimub 7. oktoobril algusega kell 11.30 Tondiraba jäähallis Tallinnas.Terve päeva jooksul toimuvad esitlused, töötoad, show'd, seminarid ja privaatsed kohtumised selgeltnägijate, sensitiivide, ravitsejate ja parapsühholoogidega. Festivalialal on avatud temaatiline turuala.

 

Pealaval esinevad Igor Mang, Anastasia (Nastja), Anu Pahka, Kaia-Liisa Reinut. Siret Seeder ja Janno Seeder toovad publikuni Eesti esimese feng shui show. Hüpnotisöör Marissa on publiku ees hüpnoosi-show'ga. Venemaalt tuleb needustest ja naiselikust väest rääkima – ja mitte ainult rääkima – dr Natalja Onufrieva. Laval toimub ka Hollandi maagide väerituaal.

 

Lisaks leidub erinevaid töötubasid ja saab nautida minikontserte. Seminariruumid sisustavad Taeva ja Maa Keskus ning Tervendavate Helide Keskus oma programmiga. Festivalialal saab ka silmast silma kohtuda selgeltnägijate, tervendajate, astroloogidega ning neilt nõu ja abi küsida. Festivali turualal saab osta temaatilist kaupa, raamatuid ja kunstiteoseid.

 

Festivali kõik show'd on eesti- ja venekeelse tõlkega.

Festivali kestus 10 tundi.

Piletid müügil TV3 uues piletimüügikeskkonnas Ticket3 ja Piletilevis. Lisaks internetilehtedele on piletid müügil ka Piletilevi müügikohtades üle Eesti.
Lisaks on samalt lehelt võimalik osta pilet eribussile festivalile ja tagasi 10 euro eest. Bussid sõidavad Pärnust, Tartust, Rakverest, Paidest, Haapsalust, Jõgevalt ja Viljandist. Bussid jõuavad Tallinnasse festivali esimeseks showks ja lahkuvad pärast viimase show lõppu.
NB! Bussipiletid on müügil vaid Ticket3.ee  ja Piletilevi lehel!

 

Täpsem info ja programm www.kolmandasilmafestival.ee

 

 

Müstilist nädalavahetust!

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: