Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Nädalavahetuse idee – Seto Folk "Metsa poole"

16.juuni 2017

Uskumatu, aga tõesti ongi suvi juba käes ja suviseid sündmuseidki leidub igal nädalal üha rohkem. Sel nädalavahetusel tasub Põlvamaal Värskas külastada ehedat ja omanäolist muusika- ja matkafestivali nimega „Seto Folk“.
See on festival, kus elamused sünnivad muusika ja looduse koosmõjust.Põnevad kontserdipaigad (hommiku- ja öökontserdid lodjal, järve ääres, metsalagendikul, talumuuseumi arhailises rehetoas jne) loovad õhkkonna, mis laseb muusikal kuulajaid tõeliselt kõnetada.

 

Seto Folgi põnev matkaprogramm viib külastajad Setomaa metsadesse, kus RMK matkajuhid aitavad üles leida need erilised kohad, mis üksi avastades jääksid leidmata.

 

Peresõbralikud lastealad teevad pisiperega festivali külastamise tõeliselt mugavaks. Laadaplatsil müüvad meistrid kohalikku käsitööd, maitsta saab ehedat seto toitu ja koduõlut ning kogeda tõelist seto külalislahkust.

 

Sel korral kestab pidu laanes kolm päeva (16.06.–18.06.2017) ning tegemist jagub kontsertide kõrvalt nii suurtele kui väikestele. Matkad ja töötoad, lasteala ja muruülikool vaatavad sel aastal metsa poole.

 

Teiste seas esinevad:
Ailu Valle (FIN)
Maarja Nuut/Hendrik Kaljujärv
Voorand/Koikson/Sooäär/Daniel
Lepaseree
Metsatöll
Trio Romansid
Eesti ukuleleorkester
Nedsaja küla bänd

 

Vaata veel: www.setofolk.ee

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: