Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Nädalavahetuse puhkusesoovitus

01.juuni 2012

Kuigi ilmajaam lubab saabuvaks nädalavahetuseks pilvisust ja kohati ka vihma, ei tähenda see, et peaksid vabad päevad nelja seina vahel veetma. Tõmba jalga kummikud, võta kaasa sõber või kogu pere ja sõida Hiiumaale!Laupäeval, 2. juunil kell 15.00 antakse Kassaris Orjaku sadamas avapauk Tuulekala festivalile, kus leidub põnevat tegevust igaühele.

Kavas on nii lõbusad, kui ka asjalikud mereteemalised õpitoad, kalatoitude valmistamise võistlus, väljasõidud merele, näomaalingud ja batuut lastele ning terve hulk erinevaid esinejaid, teiste hulgas eestlaste suur lemmik, rohupillimängija Erki-Andres Nuut.

Päeva juhib kala- ja meresõber, Terevisioonist tuntud Urmas Vaino.

Õhtu lõpetuseks mängivad alates kella seitsmest kuni südaööni tantsuks IIUKALA bänd ja Kukerpillid.

Et peale festivali mitte lageda taeva alla jääda, peaksid ette mõtlema ka ööbimisvõimalustele.

Kui telk sinu vajadusi ei rahulda ning kaasas on näiteks lapsed, siis soovitame sulle mugavat ja kaasaegset ning igati mõistlike hindadega Lõokese Spa Hotelli, mis asub Käinas, mõne kilomeetri kaugusel Orjaku sadamast.

Kui tahad kogeda midagi maalähedast, ent “kiiksuga”, broneeri kohad Vetsi Talli tünnimajakestes, mis asuvad keset kaunist õunapuuaeda sealsamas Kassaris.  Mõlemad majutuskohad pakuvad toitlustust, grillimisvõimalust ning muidu mõnusat äraolemist.

Rohkem infot Tuulekala festivali kohta leiad leheküljelt: www.hiiukala.org
                                                             
Infot muude majutusvõimaluste kohta leiad PuhkusEestis.ee portaalist

Praamiliikluse info: www.tuulelaevad.ee

Teadmiseks veel, et Haapsalu-Rohuküla vahelisel teelõigul toimuvad pindamistööd ning seoses sellega on seal kohati kiirusepiirang 30km/h, mistõttu palume varuda veidi rohkem aega sadamasse jõudmiseks.

 

 

Margit Trubetsky

 

 

 

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: