Lutsu talu asub Otepää vallas Arula külas Lutsu veskijärve kaldal. Otepäält on meile 12 km ja Käärikult 4 km.
Siinne maastik ja loodus pakub erinevaid puhke- ja sportimisvõimalusi nii suvisel kui ka talvisel ajal: ujumine, matkamine, orienteerumine, kalapüük, paadisõit, murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, uisutamine.
Asukoht: Tennisevälja 1, Otepää linn, Valgamaa, 67405
GMP Clubhotel on Otepääl, Pühajärve kaldal paiknev ainulaadne majutusasutus Eestis, kus saate privaatselt puhata luksuslikult sisutatud mugavates korterites.
Eriliseks teeb meie maja veel see, et soovi korral on võimalus korter ka end...
Asukoht: Taagepera küla, Tõrva vald, Valgamaa, 68501
Wagenküll on kiirustamata puhkuse mõtteviis. See on uuenenud Taagepera lossikompleks - unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendstiilis loss, à la carte restoran, luksuslik lossispaa, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused.
Lossis...
Asukoht: Leigo talu, Lutike küla, Otepää vald, Valgamaa, 67501
Leigo turismitalu asub erakordselt maalilises looduses.Võimalik on tellida kontserte. Leigo on suurepärane koht erinevate pidude ja koosviibimiste läbiviimiseks. Siin on korraldatud firmade suve- ja talvepäevi, sünnipäevi, pulmi, seminare jpm.
Tur...