Disainerite Marko Ala ja Joonas Torimi loodud mööblifirma keskendub elutoamööblile. “Meie tootvalikust leiab nii diivanid ja tugitoolid, tumbad ja järid, kui ka diivanilauad, valgustid ja TV-kapi.”
“Diivanid ja Tugitoolid olgu ilusad, kuid sama tähtis on ka ergonoomika!”
Ergonoomika on teadus. Iga inimene on erinev ja samuti on erinevad ka inimeste istumisharjumused ja ootused mugavusele. Mõnele sobib jäik ja hästi selga toetav diivan, teisele jälle võimalikult pehme sohva. Seepärast on hea võimalikult palju diivaneid läbi istuda ja leida omale parim lahendus.
Täna töötab Oot-Oot Stuudios kolm disainerit, Marko Ala, Joonas Torim ja Mihkel Mölder. Kogu disainimine, konstrueerimine, prototüüpimine ja tootmine toimub tihedas koostöös meie paljude partneritega üle Eesti. Oleme neile väga tänulikud, et nad on aidanud meil luua parima hinna- ja kvaliteedisuhtega tooteid. Just selviisil saab üha enam kodusid ja kontoreid omale kauni ja kestva mööbli!
Asukoht: Pikk jalg 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa, 10123
Suveniiripood. Müüakse ka erinevates tehnikates tehtud Eesti kunstnike töid Tallinna vanalinnast. Tekstiiltooted, portselan jne.
Avatud iga päev 10.00-19.00
&...