Kunstipood Fe (ferrum) tegutseb Tallinna vanalinna südames alates 2011. aasta kevadest ning rõõmustab oma külalisi toredate ja kvaliteetsete töödega nüüd ka internetipoes.
Kõik Fe (veebi-)riiulitel leiduvad esemed on unikaalsed ning valminud eesti kunstnike osavate käte all. Lisaks sisustuselementidele-tarbeasjadele pakume ka pisemaid kingitusi ja postkaarte.
Fe autorid on oma meediumiteks valinud metalli (Jüri Roosa, Kaia Roosa), keraamika (Tiina Kaljuste, Õnne Õunap, Kersti Laanmaa), klaasi (Inga Koppel) ning tekstiili (Elna Kaasik, Tiina Kull, Ülle Raadik).
Kingitus kehale ja meelele – Traditsiooniline Tai massaaž
... see on väga pika aja vältel arenenud teraapia ning võimas tervendusviis, mis lähtub budistliku filosoofia põhimõtetest.
Oriental House Relaxing Studios pakuvad mas...
Rahvusvaheline depilatsioonistuudiote kett Sahar & Vosk - see on kvaliteet taskukohaste hindadega!
Oma ala spetsialistid aitavad teid vabaneda soovimatust karvkattest näol ja kõikides kehapiirkondades.
Kasutame erinevaid tehn...