Avalehele Vali keel:

Ettevõtte otsing

Märksõna:
Piirkond:
Valdkond:

Kuningamäe Kardirada

Prindi
Valdkond Vaba aeg, Majutus, Telkimine, Kohvikud, baarid, Kardikeskus, Aktiivne puhkus
Asukoht
Kuningamäe küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa, 48011
Koordinaadid 58.653057, 25.947779
GPS: 58° 39' 11" N, 25° 56' 52" E
Mobiil (+372) 507 8188
E-post sadukkart@hot.ee
Koduleht http://www.kuningamae.ee
Teenused

Kuningamäe kardirada on Eesti kõige vanem kardirada. Rada valmis aastal 1962 esimese N. Liidu sihtotstarbelise kardirajana.

Kuningamäe kardirada asub Põltsamaa külje all. Põltsamaa – Võhma maantee ääres.


Kuningamäe kardiraja näol on tegemist  võistluskardirajaga, kus ei toimu sõit kummivallide vahel, vaid vormelirada meenutaval rajal. Võistlusrajale omaselt on kardiada piiritletud muru ja äärekividega. Ohutuse taseme tõstmiseks on ohtlikemais lõikudes asfalt/betoon ohualad ja spetsiaalsed barjäärid.

Meie võidusõidurada on paljude võidusõitjate arvates üks Baltikumi parimaid kardirajakomplekse. Seda tõestavad iga aastased erinevate võistlussarjade toimumised Kuningamäe rajal. Võistlustega seotud info leiad meie kodulehelt!


Võistlustest vabal ajal on rajal võimalik sõita hobikardiga. Lisaks võistluskardi võistlustele toimub hooaja jooksul ka hobikardi võistlusi. Uuri täpsemalt meie kodulehelt või FB lehelt.

 

2018 aastast on rajal sõitmas uued  30-aastase võidusõidu kogemusega tehase CRG hobikardid millel on 390cm3, 12hp mootorid.

Hobikartide keskmine kiirus küünib üle 65 km/h, tippkiirus isegi kuni 90km/h. Rada on 850 meetrit pikk, kus on kaks pikka sirget, kiireid kurve ja tehniliselt keerukaid S-kurve.

 

Kardilaenutus on eelkõige mõeldud täiskasvanutele aga sõita saavad ka vähemalt 140cm pikad lapsed.

Sõidu lõpus antakse soovi korral igale sõitjale parimate aegade põhjal tulemuste leht. Nii saad  jälgida enda arengut ja võrrelda oma sõitu raja kiireimatega.

Edasijõudnutel tasub küsida sõiduõpet. või võistluskardi renti! Kui tunned et oled piisavalt osav siis võta osa rajal toimuvatest hobikardi võistlustest!

 

Oleme avatud suvekuudel (mai-september) T-R 16.00-21.00 ja L-P 12.00-21.00, Esmaspäeviti oleme suletud! Varakevadel ja sügisel on rajakasutusvõimalus vastavalt ilmale. Ennekõige toimub rajal sõitmine slikkrehviga, kuid sõltuvalt rajaoludest on võimalik sõita ka vihmase ilmaga

 

Vihmaste ilmaolude puhul tuleks kindlasti võtta ühendust raja personaliga.

Gruppidel on võimalik tellida toitlustust, et saaks keha kinnitades sõidumuljeid vahetada.

Raja kõrval on võimalik telkida, karavani parkida ja grillida. Meie kompleksi kuuluvad veel kämpinguhooned ja saunamaja. Koolitusteks, konverentsideks, koosolekuteks on olemas suur saal.
Vt täpsemalt kodulehelt!  

Broneeri või küsi lisainformatsiooni

Nimi *
Telefon
E-post
Broneering või päringu sisu.
Lisage ka inimeste arv ja ajavahemik. *
Selleks, et saaksime Teiega ühendust võtta, lisage telefoni number ja e-posti aadress!

Vaata lisaks

Valdkond: Majutus
Asukoht: Tõrve küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa, 49013
Trofee tervitab Teid Kesk-Eestis, Pedja jõe kaldal ja on valminud 2008. aastal vana vesiveski kohale, mõeldes inimestele, kes armastavad loodust ja selle vaatemänge ning veidi mugavust ja luksust keset metsa.       V...
Valdkond: Majutus
Asukoht: Kase, Kõpu küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa, 48208
Turismitalu asub looduskaunis kohas – Jõgeva maakonnas Kõpu külas. Privaatne ja lõõgastav atmosfäär pakub puhkuseks ning sündmuste tähistamiseks parimaid võimalusi.   Puhkemajas on suur kaminasaal (40 kohta) ja kõige vajalikuga kööginur...
Valdkond: Majutus
Asukoht: Narva 9C, Mustvee linn, Jõgevamaa, 49604
Kalameestemaja on mugav majutus, mis asub Peipsi järve kaldal, rannast mõne minuti kaugusel. Hotelli kõrval asub parkla, rand ja Olerex tankla. Majutuseks on kuusteist kahe-, kolme- ja nelja-kohalisi tuba, mis on projekteeritud maksimaalset mu...

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: