Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis 2018 reisiajakiri - TASUTA kohaletoimetamine kõikjale Eestis!

Prindi
Hind:
4.90 EUR
Kogus:
Teenusepakkuja: Puhkus Eestis toimetus
Valdkond: Vaba aeg

Puhkus Eestis reisiajakiri 2018

Mahukas reisiajakiri annab ülevaate olulisematest vaatamisväärsustest, muuseumidest, söögi- ja majutuskohtadest ning tutvustab mitmesuguseid puhkamisvõimalusi.


Praktilise reisiinfo ja nõuannete kõrval on ajakirjas ka meelelahutuslik osa, mis on täidetud artiklite ja intervjuudega.

 
• Sel korral kirjutame muuhulgas meie suurimatest rahvusparkidest. Kui oled ilu otsingul või soovid leida meelerahu ning olla eemal mürast ja saastest - mine loodusesse!
 
• Kuidas Eesti metsas ellu jääda? Kuidas lõkkel vett keeta, kui õiget anumat käepärast pole? Kust vihmajärgses metsas kuivi oksi võtta jne.
 
• Suvised spordiüritused. Sellesuvised spordisündmused on kindlasti üheks suurepäraseks võimaluseks kõikidele asjaarmastajatele ja muidu spordiga tegelevatele inimestele, kes soovivad katsetada oma vastupidavuse piire või omasugustega mõõtu võtta.
 
• Suvine suutäis. Et koosveedetud aeg oleks veelgi täisväärtuslikum, toome sinuni häid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas enda, oma pere ja sõprade suvine toidulaud seekord pisut tervislikumaks muuta.
 
• Millise seebiga pestakse raha ja kuidas lõhnab seep nimetusega "KamaSutra"? Oma loo räägib Setomaal asuva seebipoe omanik Silver Hüdsi.

• Elamusmajutus - omanäolised ööbimispaigad. Kas oled harjumuspärastest hotellidest, külalismajadest ja kodumajutusest tüdinenud? Sellisel juhul on kindlasti hea teada, et Eestis on palju vahvaid majutusvõimalusi, mis pakuvad pisut teistlaadi kogemusi. 
 

• Palju põnevat infot pakub suvesündmuste kalender, kus on välja toodud tähtsaimad suveüritused.

 

Ajakiri on kaanest kaaneni tulvil ideedest ja põnevast infost. Loodame, et just selle ajakirja abil leiad põhjuse, miks põigata oma harjumuspäraselt rajalt kõrvale ja külastada Eesti paiku ning sündmusi, mis olid sinu jaoks varem tundmatud.
 

Ajakirja toimetame Sulle mugavalt ja TASUTA koju.


 Sobib nii puhkuse planeerimiseks kui ka juba puhkusel olles info hankimiseks

Suvel asendamatu reisiajakiri on käepärases formaadis ja liimköites.
 

Eestis on hea elada ja puhata. Elamusterohket suve! 
 

Puhkus Eestis reisiajakiri 2018

Sarnased pakkumised

Futuruum pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust, tegemata kompromisse kvaliteedi ja mugavuse osas. Tule seltskonnaga ja naudi erinevaid mänge ning elamusi Futuruu...
Hind:
200.00 EUR
225.00 EUR
Õhupall on vanim lennuvahend, millega inimene üldse lennanud. Õhupalliga lendamine on suur seiklus. Kuumaõhupall mahutab kuni 10 inimest.   ...
Hind:
186.00 EUR
210.00 EUR

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: