Arina puhkemaja asub 10 minutilise autosõidu kaugusel (7 km) Kuressaarest Sõrve sääre suunas. Asume kaunis Nasva külas, Nasva jõe ääres, mis on tuntud oma pikaajaliste kaluritraditsioonide poolest. Meist jalutuskäigu kaugusel on bussipeatus ja kauplus. 1,5 km kaugusel on liivarand ja head ujumisvõimalused.
Arina turismitalus on külaliste käsutuses 5 ühe-kuni kolmekohalist tuba, sealhulgas 2 mugavustega tuba.
Kokku mahutame 10 (+4) inimest, saun kuni 4-le inimesele, mida on võimalik tellida ka eraldi.
Lisaks on 2 peremaja ja paadilaenutamise võimalus.
Avaras puhkeruumis pakutakse hommikusööki, samuti on see hea koht korraldada üritusi suuremale seltskonnale. Koosviibimiste jaoks on võimalus üürida ka eraldi kaminaruumi koos köögi kasutamise võimaluse ja saunaga.
Kui teid on 9- 14 inimest, on meie maja just teie seltskonnale paras puhkepaik!
Üürides terve maja, võidad hinnas ja mõnus privaatne puhkus on tagatud.
Aed pakub suurepäraseid puhkevõimalusi. Võimalik mängida võrkpalli, kiikuda, grillida ja korraldada piknikku. Aias suur batuut.
Kuna asume Nasva jõe vahetus läheduses, rendime välja 2 aerupaatipaati ( SAKA 440). Kaasas päästevestid
ja muu vajaminev varustus.
Asukoht: Lilbi küla, Saaremaa vald, Saaremaa, 93853
Pakume kahes puhkemajas mõnusat olemist kõigest 6 km kaugusel Kuressaarest.
Väiksem maja on sobilik perepuhkuseks (3+3). Olemas kööginurk kõige vajalikuga, puuküttega saun, kaminaga puhketuba.
Lehtlas saab nautida hommikuk...
Asukoht: Kauba 8, Kuressaare linn, Saaremaa, 93812
Oleme avatud kõigile, kes soovivad veeta oma puhkuse ajaloolises Kuressaare Vanalinnas, mille hõngu on tunda tänaseni.
Hotell asetseb Kuressaare kesklinnas ligikaudu 150m kaugusel Raekojast. 17. sajandist pärineva maja taastamise lõpe...