Iga teatri ajalugu kujundavad selle lavastusted. Vene teatri ajalugu saab alguse 15. detsembrist 1948.a., mil esietendus V. Suponevi „Lendurite pere”. Eesti Riiklik Vene Draamateater on seniajani ainuke venekeelne professionaalne teater Eestis.
Oma üle kuuekümneaastase eksisteerimisaja jooksul on teater välja toonud umbes viissada lavastust. Repertuaaris on olnud kaasaegsat vene-ja välisdramaturgiat, vene- ja maailmaklassikat, eesti näitekirjandust, lastelavastusi. Teater on käinud külalisetendustel paljudes endise NSV Liidu linnades. Teatris on töötanud kuulsad vene režissöörid Andrei Tarkovski ja Roman Viktjuk, aga samuti eesti lavastajad Voldemar Panso, Kaarin Raid, Ingo Normet, Kalju Komissarov jt. Aastas esietendub 10–11 uuslavastust, peamiselt 661-kohalises suures saalis, aga ka väikesel laval, kuni 70-kohaga Peegelsaalis.
2013. aasta detsembris sai Vene Teater 65 aastaseks.
Vene Teatri kassa
Pileteid Vene Teatri etendustele on võimalik osta teatri kassas, Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides ja internetis (piletilevi.ee, piletimaailm.com). Teatri kassa on avatud
T-R 11:00-19:00
L-P 11:00-18:00
Esmaspäeval suletud.
Broneeringuid üksikpiletitele ja gruppidele vormistab teatri kassa telefonil +372 611 4962.
ART-SALONG GRAO on meeldivate kokkusaamiste, uute kohtumiste ja salongliku suhtlemise paik, aga samuti hubane ja ligitõmbav kohvik, kuhu olete alati rõõmuga oodatud. Võimalik pidada lapse sünnipäeva, pidulikku koosviibimist , pulma jne.
Valmistame kondiitritooteid. Võimalus tellida.
Teatri kohvik Grao kutsub lõunale!
Avatud:
E-R: 12 - 16.30
R-L: 17 - 23 (õhtusöökidele vajalik broneerimine +372 611 4952)
Hotell Braavo asub Tallinna vanalinnas vaiksel Aia tänaval. Jalutuskäigu kaugusel on ajalooline Raekoja plats, Katariina käik, Suur Rannavärav, Paks Margareeta ja vanalinna butiigid, kohvikud, meelelahutusasutused.
Hotellis on kokku 37 numbrituba ja ...
Asukoht: Mustakivi tee 13, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa, 13912
Lasnamäe Centrum on suurim ostukeskus Lasnamäel, mis pakub täisvalikut teenuseid ning laias valikus mugavaid ja konkurentsivõimeliste hindadega kauplusi.
Meil on ka 700 parkimiskohta, et teie osturetked meie juurde oleks lihtsad ja meeldivad.
Kesk...
Restoran Mantel ja Korsten – meie armas väike roheline puumajake punase katusega ning uhke mantelkorstnaga. Nii saigi ka oma nime meie uus restoran – kauni mantelkorstna järgi, mis ilutseb restorani keskel ning on antud aja hetkel ainus mantelkorsten Ka...