Avalehele Vali keel:
 

Puhkus Eestis - uudised ja artiklid

  • Läänemaa Suursoo maastikukaitsealal asuv Tänavjärv on ideaalne puhkepaik kalastajatele kui tsivilisatsioonist eemale pürgijaile. Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur visata õnged vette Tänavjärve voogudesse või uidata järveümbruse rabades-metsades.   Tänavjärv asub suurematest asulatest ning liiklussõlmedest tükk maad eemal, mistõttu sinna pääs...
  • Luksuslikud kulla- ja siidikreemid on valmistatud Eestis, Valtu mõisas. Kõik ained on hoolikalt kokku valitud ja omavahel kokku sobitatud, mille tulemusena on saadud nahasõbralik looduslik kombo. Toodetes ei ole kasutatud parabeene, mineraalõisid ega SLS ühendeid.  
  • Saadaval ajakirjariiulitel üle Soome, Tallinki laevadel ja Tallinna Turismiinfopunktis, muuseumides ja hotellides. Sügisnumbri koostamine ja reklaampindade broneerimine algab juunis. Võta Puhkus Eestis toimetusega ühendust ja Sinu ettevõtte turundus Soomes käivitub juba septembris 2017   Ajakirjas on vajalik info Eestit külastavale Soomlasele – ...
  • Kui sa ei ole kunagi öösel muuseumis käinud, siis võiksid seda teha nüüd, laupäeval 20. mail , mil toimub järjekorras üheksas üle-eestiline muuseumiöö , mis sel korral kannab pealkirja "Öös on mänge" . Millised muuseumid on sulle kõige lähemal? Muuseumiöö toob mängud 198 paika üle terve Eesti.
  • Öeldakse, et Eestis ei leiduvat ei hõbedat ega kulda. Sellest hoolimata saab siinmailgi kulla uhtmisega tegeleda. Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur külastada Kulla- ja Kivipäevasid Kohtla Kaevandusmuuseumis ning ringi seigelda kaevandusmaastikel. 
  • Seekord tõotab tulla värvikas nädalavahetus nii Tallinnas kui Tartus. 13. mail kell 11.00 – 18.00 toimub Tallinnas Kultuurikatlas Eesti suurim vintage- ja retrokultuuripäev!
  • Eesti majutusettevõtetes peatus 2017. aasta I kvartalis 627 000 sise- ja välisturisti, mida oli 9% enam kui eelmise aasta samal perioodil, teatab Statistikaamet. 2017. aasta I kvartalis kasutas majutusettevõtete teenuseid 345 000 välisturisti ehk 10% enam kui eelmise aasta samal ajal. Välisturistid moodustasid 55% turistide koguarvust. ...
  • Mukri raba   Ajal, mil talvekülm on vahetumas kevadise soojuse vastu, ent tüütuid putukaid veel väga liikvel pole, on sobiv tutvuda mõne kena soomatkarajaga. Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur jalutada maalilisel Mukri rabarajal.
  • Mukri raba Ajal, mil talvekülm on vahetumas kevadise soojuse vastu, ent tüütuid putukaid veel väga liikvel pole, on sobiv tutvuda mõne kena soomatkarajaga.  
  • Kevad hakkab endast lõpuks ometi märku andma! Soojakraadidega ilmataat küll ei liialda, kuid päike rõõmustab meid üha enam. Just praegu hakkab hoogu sisse saama ka mitmesuguste laatade hooaeg. Sel nädalavahetusel soovitame külastada Suurt Vanamõisa kevadlaata.
  • Nõiakivi ja hiis   Eeloleval nädalavahetusel on Eesti õhk nõidadest ja nõidusest tiine. Rännumees Marko Kaldur soovitab nädalavahetusenõidadel liialt ülemeelikuks muutumise eel külastada oma eelkäijate hoiatavaid mälestusmärke.
  • Kas jumaldad õudusfilme? Või meeldiks sulle pigem hoogne swingtants? Saabuval nädalavahetusel leidub tegevust mõlema huviala fännide jaoks!
  • Näitus “Banaane ei ole – ajareis Nõukogude argipäeva” on pilguheit ajaperioodi, mille üle täna saame vabalt muiata. Need, kes mäletavad, võivad meenutada toonast absurdsust ja saavad rääkida sellest lastelegi. Välismaalased, kel Nõukogude ajaga otsest nostalgilist seost pole, saavad võimaluse heita pilgu raudse eesriide taguste inimeste igapäevaellu.
  • Võhandu maraton   Kevad hakkab võimust võtma suuremas osas Eestist ning on saabunud paras aeg soojasid ilmasid ja päikesepaistet nautima minna ning aktiivseid tegevusi harrastama või pealt vaatama suunduda. Sel nädalavahetusel soovitab rännumees Marko Kaldur jälgida kõrvalt või miks mitte ka osaleda kuulsal Võhandu maratonil.  
  • Eestimaalased on eelkõige maarahvas. Olgugi et viimasel ajal on elu koondunud rohkem linnadesse, ei ole maa siiski oma tähtsust kaotanud. Kas teadsite, et Maamessi toimumisnädal (20.–22. aprill) on kuulutatud maanädalaks?   Seekordne Tartu Näituste messikeskuses (Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu) peetav Maamess on juubelihõnguline, toimudes 25. korda! 1993. a...

Valdkonnad

Kui Sinu valikut ei mõjuta piirkond, vaid pakutavad võimalused, siis kasuta valdkonnad filtrit, et leida nõudmistele sobiv vaste.

Piirkonnad

Eesti jaguneb 15 maakonnaks. Et lihtsustada Sulle sobiva puhkusepaiga või mõne muu turismiobjekti leidmist, vali maakond. Kui oled maakonna valinud, siis saad oma otsingut veelkord täpsustada.

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: