Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Annetekoda pikendas videovooru tähtaega 16. oktoobrini

10.august 2022
Eesti Kultuuri Koda

Eesti Kultuuri Koda kutsub Eestimaa elanikke sõltumata vanusest või rahvusest esitama oma annet laiemale publikule.

Konkurss-festival ootab andeid kõikidelt erialadelt - rahvakunst, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, kunst, tants, luule jne. Konkursi eesmärgiks on väärtustada igat inimest ning temas peituvat talenti.“Oma andeid ei tohi mingil juhul vaka all hoida. Tule ja näita ennast sellisena, nagu sa oled,” innustab Annetekoja asutajaliige, meediategelane ja produtsent Tiina Park.
“Eestlane on ju tagasihoidlik kuid see ei tule alati kasuks.  Julge  pealehakkamine on ikka pool võitu. Teinekord ka terve võit. Kui sa ei tule proovima, ei saa sa kunagi teada, kui andekas oled.”
Osalemiseks palume saata hiljemalt  16. oktoobriks aadressile annetekoda@kultuurikoda.eu 2-3 minutiline video oma ande esitlusega.
Palun laadige video Youtube’i keskkonda üles ja jagage meiega linki. Palume arvestada, et videole salvestatu tuleb esitada laval.

Annetekoda 2022 patroon Vello Vaher: “Minu anne on töökus - ma olen tahtejõuline, järjekindel ning visa. Ja valu on minu sõber!”


Konkurss-festivali finaal toimub 13. novembril Alexela Kontserdimajas. Esimesed kolm žürii poolt välja valitud annet saavad rahalise auhinna. Lisanduvad mitmed eripreemiad. Sel aastal panevad ka kultuurkapitali mitmed maakondlikud ekspertgrupid välja rahalised auhinnad oma maakonna parimale.  

12. novembril toimuvad Tallinnas, Hopneri majas meistriklassid, kuhu on oodatud kõik konkurss-festivalil osalejad. Soovijaid juhendatakse kolmes valdkonnas: muusikaline eneseväljendus, sõnakasutus ja suhtlemine publikuga; vokaal; rahvamuusika.
Meistriklassid viiakse läbi eesti, vene ja inglise keeles. Osaluseks on vajalik eelregistreerimine aadressil annetekoda@kultuurikoda.eu

Annetekoja statuut ja lähem info on leitav www.kultuurikoda.eu  

Annetekoda suunab inimesi tegelema neile südamelähedase kutsumusega ning julgustab avama end laiemale vaatajaskonnale. Konkurss-festivaliga aitame kaasa talendiarenduse programmide väljatöötamisele ning maapiirkondade kultuurielu elavdamisele. Konkurss-festivali praeguse formaadi algataja on laulja ning kontserdikorraldaja Pille Lill.

Annetekoda 2022 toetajate seas on Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Tallinna linna Kodurahuprogramm, Tallinna linna Kultuuri- ja Spordiamet, Eesti Kultuurkapital, Selver, Zonta Tallinn jt.

AVASTA ENDAS ANNE JA JAGA SEDA KÕIGIGA!

Eesti Kultuuri Koda loodi 2011. aastal eesmärgiga ühendada juriidilisi ja eraisikuid, kelle soov on Eesti kultuuri sisemise jõu ja ühiskondliku kõnekuse hoidmine. Koja aastakonverentsid keskenduvad ühiskondlikult aktuaalsetele ning Eesti avalikkust kõnetavatele teemadele.

 Vello Vaher.
Foto Eesti Kultuuri Koja arhiivist

 

 

Heili Vaus-Tamm
Tegevjuht-koordinaator
+372 50 62 790

tegevjuht@kultuurikoda.eu
www.kultuurikoda.eu
Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis

 

Otsi Eesti kaardilt

Kaardiotsing võimaldab leida endale sobiva turismiobjekti ka pakutavate teenuste järgi.
Eesti kaart

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: