Avalehele Vali keel:

Puhkus Eestis - uudised

Prindi

Eesti Restoranide Nädal 2018

23.oktoober 2018

25.-31.10.2018 toimub esmakordselt vabalaud.ee korraldamisel Eesti Restoranide Nädal, mille raames saavad huvilised üle Eesti külastada kampaanias osalevaid toidukohti erimenüü alusel. Oktoobri alguses avalikustame ka uue kodulehe, kus saab tutvuda osalevate restoranide ja nende menüüdega. Vabalaud.ee kodulehelt leiad üle 100 Eesti toidukoha neljas keeles (eesti, vene, inglise, soome). Meie kampaania eesmärk on elavdada restorani kultuuri tuues parimad restoranid külastajatele kätte mõistliku hinna eest.

Osalevad restoranid pakuvad sel perioodil oma parimaid maitseid lõuna- ja õhtusöögiks alates 10 eur lõunasöögi ja 20 eur õhtusöögi eest.

 

Kõikide osalevate restoranide ja nende menüüde kohta avaldame info õigepea. Registreeri ennast meie portaalis uudiskirja (www.vabalaud.ee/et/campaign/estonianrestaurantsweek) saajaks, et olla kursis esimesena uutest restorani pakkumistest.

 

Jälgi www.vabalaud.ee lehte, kust leiad oktoobri alguses kogu vajaliku info. Facebooki lehelt ja uudiskirjast on info leitav juba natuke varem.

Otsi turismiettevõtteid

Sulle huvipakkuva teenuse leidmiseks vali otsingufiltrist sobiv valdkond ja piirkond või kasuta märksõnaotsingut.
Valdkond:
Piirkond:
Märksõna: